Імідж сучасної бібліотеки

Posted in Новини району

Імідж сучасної бібліотеки

 

27 лютого 2019 року в Нікольській районній бібліотеці пройшов семінар-тренінг «Реклама  бібліотеки» в рамках заходів підвіщення кваліфікації для завідуючих сільських бібліотек-філій.

Функція бібліотечної реклами  це  формування попиту на ресурси, послуги і продукцію бібліотеки та популяризація нових інформаційних послуг,  тому вправи тренінгу були розроблені на ознайомлення з  різними видами бібліотечної реклами, де і як її впроваджувати.   Бібліотекарі  були поділені на 3 робочи групи. Кожна група успішно виконувала завдання тренінгу.

Перша вправа  тренінгу -  «Як живеш бібліотека?», в ході якої  бібліотекарі отримали яскравий шанс показати себе, прорекламувати свою діяльність, розповіли про свої проблеми  та шляхи їх вирішення. Не менший інтерес викликала вправа «Постер – рекламна афіша бібліотеки». Бібліотекарі покращили навики складання тексту для афіші. Для проведення вправи «Флаєр – заклик до дії» були необхідні  маленькі аркуші паперу і фломастери. Завданням було намалювати яскраву  рекламу заходу, послуги бібліотеки та бібліотечного клубу за інтересами. Під час вправ учасники спілкувалися у командах, висловлювали свої думки, показали різні способи виконання завдань.

Наступною темою тренінгу була тема «Як написати прес-реліз?». Бібліотекарі  отримали консультацію «Основні правила журналістики». Спектр застосування навиків написання прес-релізу дуже широкий, від креативності до підвищення якості текстів. Учасникам семінару було запропоновано домашнє завдання: написати прес-реліз за правилами журналістики.

Закінчився захід дискусією «Очікування та пропозиції». Кожен учасник оцінював результати заходу і надавав свої пропозиції щодо проведення наступних семінарів-навчань для бібліотекарів. Про те, що тренінг-семінар був вдалим і корисним, свідчать позитивні відгуки бібліотекарів.

 ÐÐ° данном изображении может находиться: 2 человека, люди сидят, ребенок, стол и в помещении

На данном изображении может находиться: 5 человек, люди улыбаются, люди сидят и в помещении