Візит керівника області до амбулаторії с.Темрюк

Posted in Новини району

Сьогодні, 29.03.2019,  відбувся візит голови Донецької облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Олександра КУЦЯ до Нікольського району.

            Керівник області ознайомися з завершенням ходу робіт з будівництва амбулаторії загальної практики-сімейної медицини № 4 с. Темрюк комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Нікольської районної ради.

            Штат амбулаторії буде нараховувати 5 осіб: один лікар загальної практики сімейної медицини, дві медичні сестри загальної практики сімейної медицини, одна молодша медична сестра, один водій.

            Амбулаторія буде обслуговувати мешканців сіл: Темрюк, Зелений Яр, Веселе, Садове, Лугове в кількості 1925 осіб, з них дорослих- 1623, підлітків -56, дітей – 246.

На обліку в Темрюцькій амбулаторії ЗП/СМ №4 перебувають внутрішньо-переміщені особи -23, з них 12 дітей та 1 демобілізований учасник АТО. Дорослим пацієнтам, внутрішньо-переміщеним особам  та демобілізованому учаснику АТО згідно потреби виписуються рецепти по державній Програмі «Доступні ліки» та пільгові рецепти згідно потреби. 

            Станом на 28.03.2019 року лікар загальної практики сімейної медицини амбулаторії ЗП/СМ №4  с. Темрюк заключила 1446 декларацій, що складає 75% від всього обслуговуваного населення – 1925.

            Будівництво амбулаторії почалося в січні 2019 року.

 

            За рахунок коштів місцевого бюджету  КНП «Нікольський ЦПМСД» проведена робота щодо підключення амбулаторії с.Темрюк  до електромережі споживною електричною потужністю 38,09 кВт. Для приєднання використана сума з місцевого бюджету  в розмірі 62,1 тис. грн. На придбання лічильника, його повірку, встановлення та підключення  4,0 тис. грн.        

            Завдяки проведеному високошвидкісному Інтернету 100 мегабіт лікар загальної практики - сімейної медицини буде виписувати електронні рецепти пацієнтам за державною Програмою «Доступні ліки», електронні рецепти пільговій категорії населення Темрюцької лікарської дільниці. 

             З метою створення належних умов для надання медичної допомоги на первинному рівні для облаштування амбулаторії централізовано було поставлено меблів та медичного обладнання за рахунок обласного бюджету на суму 688,0 тис. грн. , та придбано меблів та інвентарю за рахунок місцевого бюджету на суму 94,0 тис. грн.

            В новій будівлі Темрюцької амбулаторії ЗП/СМ №4 розташовані два кабінети сімейного лікаря, процедурний кабінет, оглядовий кабінет, реєстратура, службове приміщення, приміщення зберігання медичних виробів, комора, кімната персоналу, гардероб, тамбур, коридор, санвузол.

            Введення в експлуатацію амбулаторії загальної практики-сімейної медицини в с.Темрюк посприяє підвищенню доступності та якості медичного обслуговування населення та виконанню  на належному рівні  завдань та функцій покладених на КНП «Нікольський ЦПМСД».На данном изображении может находиться: дом, небо и на улицеНа данном изображении может находиться: 4 человека, люди стоят и на улице