У Краматорську обговорили пропозиції до Стратегії розвитку області

Posted in Новини району

Сьогодні у Краматорську відбулося засідання робочої групи з підготовки пропозицій до проектів Стратегії розвитку Донецької області на період до 2027 року та плану заходів з її реалізації за стратегічним напрямом «Підвищення спроможності громад надавати якісні послуги населенню». Відкрила засідання робочої групи директор департаменту інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації, співголова робочої групи Наталія Чукова.

Під час засідання були обговорені результати виконання протоколу першого засідання робочої групи, окремі показники соціально-економічного розвитку громад, визначені проблеми та їх пріоритетизація.

Директор департаменту інформаційної та внутрішньої політики зауважила, що для досягнення фінансового розвитку необхідно об’єднуватися зі спроможними населеними пунктами.

«Управління впровадження реформ і децентралізації Донецької ОДА має всі показники існуючого фінансового розвитку як створених, так і майбутніх громад. Об'єднуватися в ОТГ повинні лише економічно спроможні населені пункти, інакше вони не зможуть витримувати фінансове навантаження на власний бюджет у вигляді Центрів безпеки чи Центрів надання адміністративних послуг», – наголосила