Про реалізацію саджанців горіху та декоративних культур розсадником «Залісся»

Posted in Новини району

Флагман в галузі горіхівництва надсучасний сертифікований Горіховий центр «Залісся» із вирощування саджанців горіха волоського, фундука і горіха на деревину найкращих сортів, що входить у групу компаній «МАЇС», пропонує аграріям співпрацю.

Державним бюджетом на 2019 рік передбачено кошти в сумі 400 млн грн на отримання компенсації за програмою «Державна підтримка розвитку хмелярства, закладення молодих садів, виноградників та ягідників і нагляд за ними». За інформацією Міністерства АПК половина цих коштів 200 млн грн буде спрямована на компенсацію вартості садивного матеріалу. Основна вимога – саджанці повинні бути придбані із сертифікованих розсадників з наданням необхідних сертифікатів.

Розсадник «Залісся» – одне з найбільших підприємств з виробництва саджанців сортового горіха в Україні. Перші, хто розпочав практику щеплення грецьких горіхів та вже понад 10 років спеціалізуємося на виробництві сертифікованих щеплених саджанців найпопулярніших сортів французької, молдовської та української селекції. Ними занесено до Державного реєстру сортів України – 13 сортів горіха грецького.

З сортами горіха та переліком декоративних культур, які підлягають реалізації навесні 2019 року та іншими додатковими матеріалами по розсаднику, можливо ознайомитися на сайті:

https://www.facebook.com/Центр-горіхоплідних -культур-Залісся-650690965351242/

та за телефоном 050-441-91-61 (Олександр Богун).