Засідання сесії районної ради 24.04.2019

Posted in Новини району

24 квітня 2019 р., о 10-00, у малій сесійній залі районної ради відбулось засідання 37-ої сесії районної ради сьомого скликання.
Засідання провів голова районної ради Василь МІТЬКО. 
В роботі сесії взяли участь: голова райдержадміністрації Олег РЕШЕТНЯК, начальник Нікольського відділу Волноваської місцевої прокуратури Зеленський І.В., селищний та сільські голови, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, Проценко Н.П. – штатний помічник-консультант народного депутата України Д.В.Лубінця, представники громадськості та ЗМІ.
Питання внесені до проекту рішення «Про затвердження порядку денного тридцять сьомої сесії районної ради сьомого скликання» були розглянуті на постійних комісіях.
На сесії були прийняті рішення з 15 питань: 
1. Про районну Комплексну Програму «Оздоровлення та відпочинок дітей Нікольського району на 2019 - 2022 роки».
2. Про надання згоди комунальному закладу Музей історії села Темрюк Нікольського району Донецької області на безоплатну передачу фотоальбомів «Темрюк і темрючани. Літопис села у світлинах та документах».
3. Про надання згоди комунальному закладу Нікольський районний будинок культури Нікольської районної ради Донецької області на безоплатну передачу проектору Тесrо PJ-4090, 38652100-1. 
4. Про надання згоди Нікольському районному будинку культури Нікольської районної ради Донецької області на безоплатну передачу газових конвекторів. 
5. Про надання дозволу Нікольському районному будинку культури Нікольської районної ради Донецької області на безоплатне приймання матеріальних цінностей.
Доповідач: Кунак Н.А. – заступник голови райдержадміністрації
6. Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2018 року № 7/35 – 608 «Про затвердження граничної чисельності працівників комунальних закладів культури Нікольського району та централізованої бухгалтерії відділу культури і туризму на 2019 рік» зі змінами.
7. Про надання згоди на списання об’єкту спільної власності територіальних громад сіл, селищ, що перебуває в управлінні районної ради нежитлової будівлі гаражу, розташованого за адресою вул. Свободи, 128, смт Нікольське. 
8. Про управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, що перебувають в управлінні районної ради. 
9. Про призначення на посаду директора комунального закладу «Зеленоярська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Нікольської районної ради Донецької області» Н.ЮЗВІНКЕВИЧ
10. Про погодження організації об’єкту природно-заповідного фонду на території Нікольського району.
11. Про внесення змін до рішення районної ради від 23.06.2017 № 7/21-331 «Про утворення філій опорного закладу та їх реорганізацію».
12. Про внесення доповнень до рішення районної ради від 21.08.2008 № 5/22-237 «Про затвердження Методики розрахунку і порядок використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, що знаходиться в управлінні районної ради». 
13. Про преміювання заступника голови районної ради за лютий, березень 2019 року.
14. Про затвердження розпоряджень голови районної ради, які були прийняті у міжсесійний період з 18 лютого 2019 року по 19 квітня 2019 року.
15. Про розгляд депутатського запиту депутата районної ради Т.МІНАЄВОЇ.

Чотири проекти рішень було рекомендовано доопрацювати та внести на наступну сесію районної ради, засідання якої відбудеться найближчим часом.