Розпочалася Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура-2019»)

Posted in Новини району

Сьогодні розпочалася Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура-2019») серед учнів загальноосвітніх закладів району.

            Привітали учасників народний депутат України Дмитро ЛУБІНЕЦЬ, голова райдержадміністрації Олег РЕШЕТНЯК, голова районної ради Василь МІТЬКО.

            Гра відбуватиметься на базі КЗ «Зеленоярської ЗОШ І-ІІІ ступенів Нікольської районної ради Донецької області».

            Голова райдержадміністрації Олег РЕШЕТНЯК зазначив: «Дозвольте мені від імені районної державної адміністрації та від себе особисто щиро привітати всіх тут присутніх з важливою для вас і нашого району заходом -спадкоємців козацької слави і славних козацьких традицій Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «СОКІЛ» («ДЖУРА-2019»).

            Проведення етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «СОКІЛ» в нашому районі - це справжнє свято для наших жителів, так як фактично значна частина населення є повноправними спадкоємцями славних козацьких родів, його засновників.

            Народ України століттями плекав козацькі традиції. За часів бездержавності він завжди пов'язував свої мрії про звільнення з козацтвом. Гордий дух козаків став стрижнем української національної ментальності, він давав сили вистояти, надихав на боротьбу і вів до перемоги.

            Я впевнений, що козацтво і надалі буде сприяти духовному розвитку, патріотичному вихованню та фізичному гарту молоді.

Шановні юні друзі!

            Від щирого серця бажаю вам здоров'я, щастя, успіхів у навчанні, творчого підходу у всіх починаннях і всього самого найкращого для вас і ваших близьких!

            Бажаю переможцям цього етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «СОКІЛ» здобути перемогу на честь наших пращурів у змаганнях наступного рівня!

            А тим, хто за будь яких обставин, не принесе перемогу своїй школі бажаю бути більш наполегливими у тренуваннях та у повсякденному житті.        Нехай завжди вам щастить!»ÐÐ° данном изображении может находиться: 5 человек, люди улыбаются, люди стоят, небо, дерево и на улице