День Перемоги! Його урочистим салютам не змовкнути у віках, його сльозам радості не забутися ніколи. Травневий день 1945 року увійшов в історію людства як свято Миру, свято визволення планети від фашизму.

Posted in Новини району

День Перемоги! Його урочистим салютам не змовкнути у віках, його сльозам радості не забутися ніколи. Травневий день 1945 року увійшов в історію людства як свято Миру, свято визволення планети від фашизму.

В смт Нікольське відбулись урочистості з нагоди свята: урочиста хода, мітинг «Ваш героїчний подвиг незабутній», покладання квітів до Меморіалу Слави.

До всіх присутніх, ветеранів та учасників бойових дій звернулись голова райдержадміністрації Олег РЕШЕТНЯК, голова районної ради Василь МІТЬКО, військовий комісар Кальміусько-Нікольського об’єднаного військового комісаріату Олександр ДЕМ`ЯНЕНКО, Нікольський селищний голова Олег МЕНДРИН, помічник народного депутата України Д.ЛУБІНЦЯ Наталія ПРОЦЕНКО, голова Громадської організації «Районна організація ветеранів війни, праці та збройних сил Нікольського району Донецької області» Валентина ДОРОХОЛЬСЬКА, голова Громадської організації «Нікольська районна організація воїнів- інтернаціоналістів «Побратим» Анатолій ГУЦ,

Олег РЕШЕТНЯК зазначив: «Ці дні символізують не тріумф переможців над переможеними, це нагадування про страшну катастрофу і застереження, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом. Війна скінчилася і найважливішим її підсумком має бути не перемога, а мир!!!

Україна зробила значний внесок у перемогу над нацизмом та союзниками Німеччини. Ціною цього стали надзвичайні втрати українців і громадян України інших національностей упродовж 1939–1945 років. Найтяжчі – демографічні, які оцінюють у 8–10 мільйонів осіб.

Багатьом героям, полеглим на полях битв, не судилося побачити Велику Перемогу. Сьогодні, на жаль, немає поряд і багатьох з тих, хто, відстоявши свободу і незалежність Батьківщини, повернулися в післявоєнну розруху, мужньо подолали всі тяготи, відновили зруйновані міста і селища. Вічна їм пам’ять! Пам'ять про них непідвладна часу, як непідвладна часу любов до Батьківщини. Так було і буде завжди – і через десять років, і через сто, і через століття.

Обов'язок нинішніх поколінь – бути гідними продовжувачами справи переможців, що вирвали країну з лап загарбників, що врятували її і зберегли прекрасною і квітучою.

Шановні ветерани, учасники Другої світової війни!

Щиро бажаю Вам міцного здоров'я і довголіття, добра і радості, оптимізму і непохитної віри у те, що завтрашній день буде світлішим і щасливішим! З Днем Перемоги!»

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди гуляют, люди стоят, толпа и на улице

На данном изображении может находиться: один или несколько человек и на улице