Засідання комісії ТЕБ та НС та робоча нарада на тему «Розвиток меліорації земель та водного господарства на території Нікольського району» 14.05.2019 року.

Posted in Новини району

Засідання комісії ТЕБ та НС та робоча нарада на тему «Розвиток меліорації земель та водного господарства на території Нікольського району» 14.05.2019 року.
Під керівництвом голови Нікольської районної державної адміністрації Олега РЕШЕТНЯКА проведено засідання комісії ТЕБ та НС та робоча нарада на тему «Розвиток меліорації земель та водного господарства на території Нікольського району».
До участі у заході запрошувались:
Перший заступник голови райдержадміністрації Анжела ТРЕТЯК, керуючий справами апарату районної ради Олена Горбатенко, голова Зеленоярської сільської ради Микола ЮЗВІНКЕВИЧ, голова Боївської сільської ради Олександр ПРОЦЕНКО, начальник Маріупольського міжрайонного управління водного господарства Олег КАПЛЕНКО, керівник групи гідромеліоративних машин і агрегатів ДП «Ілліч-Агро Донбас» Сергій ЛАГЕРЬ, т.в.о. начальника 100 Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЦИБУЛЯ Артем та члени районної комісії ТЕБ та НС.
В ході наради розглянуті наступні питання:
1. Розвиток меліорації земель та водного господарства на території Нікольського району.
1.1. Про шляхи відновлення гідротехнічної меліорації земель в умовах посушливого клімату півдня Донецької області та реалізація заходів з регулювання русла річки Каратиш та балки Водяна (10,7 км) з метою підтримки водного балансу Стародубовського водосховища Мангушського району Донецької області.
1.2. Перспективи розвитку меліорації у Нікольському районі Донецької області.
1.3. Повноваження райдержадміністрації в питаннях охорони та використання водних ресурсів. 
2. Про стан водних об’єктів на території Зеленоярської сільської ради.
3. Про забезпечення безпеки громадян на водних об’єктах у весняно-літній період 2019 року.

На данном изображении может находиться: 3 человека, люди сидят и в помещении

 

На данном изображении может находиться: 5 человек, люди сидят

На данном изображении может находиться: 10 человек, люди сидят