Заходи до Дня Європи та Дня вишиванки 17.05.2019.

Posted in Новини району

Заходи до Дня Європи та Дня вишиванки 17.05.2019.
Голова Нікольської районної державної адміністрації Олег РЕШЕТНЯК, голова районної ради Василь МІТЬКО взяли участь у заходах до Дня Європи та Дня вишиванки. Олег Миколайович привітав присутніх на святі наступною промовою:
Шановні мешканці Нікольського району!
Щиро вітаю вас з Днем Європи!
Це – день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту. 
Європа – це майбутнє України, це її історичний дух. Європа – це національна ідея, яка панує в серцях українців, яка об’єднує український народ, об’єднує всю нашу країну. 
Усі ми є творцями нашого спільного прогресу, прагнемо того, щоб Україна стала справжньою історією успіху. 
Впевнений, що, незважаючи на всі перепони і труднощі, Україна стане повноправним членом європейських структур і, як наслідок, отримає новий поштовх для культурного та економічного розвитку ”.
Тож пам’ятаймо, що усіх нас попереду чекає велика робота, яка вимагає об’єднання зусиль, політичної волі та високого професіоналізму і відповідальності. 
І пам’ятайте – МИ ЄВРОПЕЙЦІ. Зі святом!
У ході заходу проведено наступне:
- Парад вишиванок, в якому взяли участь дошкільні навчальні заклади, загальноосвітні заклади смт Нікольське та трудові колективи району.
- Мітинг за участю керівників району та трудових колективів підприємств, установ, організацій, політичних та громадських об’єднань, учнівської молоді району.
- Підняття Прапорів України та Євросоюзу.
- Турнір ерудитів «Європа-наш спільний дім» серед навчальних закладів селища.
- Конкурс «Краща вишиванка» за підтримки народного депутата України Дмитра Лубінця у номінаціях «Краща Чоловіча вишиванка», «Краща Жіноча вишиванка», «Краща Дитяча вишиванка», «Міні вишиванка - наймолодша дитина у вишиванці», «Кращий колектив у вишиванках».- Концерт за участю творчих колективів району.

На данном изображении может находиться: 2 человека, на улице