Засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 22.05.2019

Posted in Новини району

Засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 22.05.2019

Під керівництвом першого заступника голови Нікольської райдержадміністрації, співголови районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Анжели ТРЕТЯК проведено засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

       Для участі у засіданні Комісії запрошувались: члени районної комісії з питань ТЕБ і НС, селищний та сільські голови, головний лісничий ДП «Приазовське лісове господарство» Михайло РОЖКО.

       В ході заходу розглянуто два питання;        

1. Про   заходи щодо запобігання та  протидії пожежам у лісових масивах та екосистемах Нікольського району у літній період 2019 року. Доповідач Євген ЧЕРНОШТАН - провідний інспектор Нікольського районного відділу ГУ ДСНС України у Донецькій області майор служби цивільного захисту. З даного питання виступив головний лісничий ДП «Приазовське лісове господарство» Михайло РОЖКО.

2. Про затвердження Комплексного плану дій щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах району на 2019 рік. Доповідач Олексій  КЛИМЕНКО - завідувач сектору з питань цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи відділу житлово-комунального господарства райдержадміністрації.

На данном изображении может находиться: 1 человек, сидит, стол и в помещении

На данном изображении может находиться: 3 человека, люди сидят, стол и в помещении