Свято з нагоди дня захисту дітей

Posted in Новини району

Щороку в перший літній день ми відзначаємо радісне свято – Міжнародний День захисту дітей. Так відбулося і цього року.

Урочисте відкриття свята почалося привітальними словами першого заступника голови  районної державної адміністрації Анжели ТРЕТЯК, помічника народного депутата України Д.ЛУБІНЦЯ Ольги ВАСИЛЬЄВОЇ. Долучились до привітань в.о. директору Будинку дитячої творчості Ганна ВАРА, голова профспілкової організації ДП «Ілліч-Агро Донбас» Вікторія ПАВЛЕНКО.

 Вони щиро привітали всіх присутніх з прекрасним святом радості та одвічної надії. Адже саме в дітях хочеться бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. Наші діти – це найдорожче, що у нас є. Якими вони виростуть, такою буде і наша майбутня держава. Закликали усіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.

Святково-розважальне дійство проходило біля районного Будинку культури, де відбувся виступ юних артистів та конкурсна програма. Невгамовні діти один поперед одного брали участь у конкурсах, за що отримали заохочувальні призи та море позитивних емоцій, також дітей очікували солодощі від благодійного фонду «КАРІТАС МАРІУПОЛЬ»

Не обійшлося і без традиційного конкурсу малюнків на асфальті, де дітки могли дати волю своїм фантазіям. Оцінювати суворо такі творіння організатори конкурсу не бралися, адже запал в очах та радісні посмішки на обличчях дітей і їх батьків – ось найбільша нагородаНа данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят и на улице