Урочистості з нагоди Дня медичного працівника

Posted in Новини району

Напередодні професійного свята працівників галузі охорони здоров'я, яке в Україні відзначається щорічно у третю неділю червня, в Нікольському районному будинку культури відбувся урочистий захід. Це свято відзначають не тільки лікарі і медсестри, але й усі ті, без чиєї допомоги не обійшлася б медична галузь, хто має відношення до порятунку людських життів та збереження здоров’я.

Головні лікарі медичних закладів Сергій ШАМЛІ та Андрій СЄРОВ подякували колективам за роботу, розповіли про здобутки і напрацювання. Віни  побажали усім міцного здоров’я,  достатку, успіхів та подальших професійних здобутків, мирного неба та стабільності.

Привітали медиків зі святом народний депутат України Дмитро Лубінець, голова райдержадміністрації Олег РЕШЕТНЯК, голова районної  ради Василь МІТЬКО.  В урочистій обстановці вручили грамоти  та подяки.

На завершення урочистостей відбувся святковий концерт кращих аматорських колективів  району.На данном изображении может находиться: 2 человека, люди улыбаются, люди стоятНа данном изображении может находиться: 1 человек, стоит и свадьбаНа данном изображении может находиться: 2 человека, люди стоят и обувь