Урочистості з нагоди Дня державної служби

Posted in Новини району

Державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. Це нелегка праця, яка потребує самовідданості, бажання служити людям та справжньої відданості своїй справі.

Державні службовці нашого району сьогодні відзначили своє професійне свято – День державної служби. В районному Будинку культури відбулись урочистості з нагоди свята.

Присутніх привітав Народний депутат України Дмитро ЛУБІНЕЦЬ та вручив почесні грамоти.На данном изображении может находиться: 1 человек, стоит

Під час урочистої частини за багаторічну, плідну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов`язків та з нагоди Дня державної служби голова райдержадміністрації Олег РЕШЕТНЯК вручив грамоти  та подяки Нікольської райдержадміністрації.

З привітальними словами виступили БАЛАБАНОВ Василь Васильович- голова Володарської райдержадміністрації з 2010 по 2014 рр,  ПЛАВСЬКА  Ірина Миколаївна  - заступник  голови   Нікольської  районної  ради,  МЕНДРИН  Олег  Юлійович  – Нікольський селищний голова,  МАЙШМАЗ  Лідія  Христофорівна – завідувач  дитячого інфекційного  відділення Центральної  районної   лікарні.

З особливим теплом згадували сумлінну, наполегливу працю людей, які більшу частину свого життя присвятили державній службі та зараз знаходяться на заслуженому відпочинку.