До уваги підприємців!

Posted in Новини району

Департамент економіки облдержадміністрації  інформує про початок реєстрації українських малих та середніх підприємств в секторі продуктів харчування та органічної продукції до участі в бізнес делегації  Торгової місії до Швеції та Данії, яка проходитиме з 17 по 22 листопада 2019 року.

Місія організована Європейським Банком Реконструкції та Розвитку (СБРР), в рамках ініціативи ЄС EU4Business за підтримки Державної установи «Офіс з просування експорту України».

Метою торгової місії є створення торгових можливостей для українських виробників для виходу та/або розширення присутності компаній на ринку Швеції та Данії через встановлення ділових контактів з потенційними партнерами.

Пріоритет надаватиметься виробникам органічних продуктів харчування, зернових культур, меду, кондитерських виробів та шоколаду, олії, фруктів та ягід і продуктів їх переробки, чаю, кави.

Відповідність критеріям відбору, подробиці, умови участі та реєстрація – за посиланням: htpp://bit.ly/TMSweden.

Реєстрація на участь у місії відкрита до 14 серпня 2019 року.

Контактна особа: Юлія Котова ( Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. ) – керівник та співорганізатор торгової місії, Проект «Консолідація експортного потенціалу МСБ та спрощення доступу до зовнішніх ринків».