Розробка проєкту Програми економічного і соціального розвитку Нікольського району на 2020 рік

Posted in Новини району

Розробка проєкту Програми економічного і соціального розвитку Нікольського району на 2020 рік

Відповідно до розпорядження голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 13.08.2019 №853/5-19 "Про розробку проєкту Програми економічного і соціального розвитку Донецької області на 2020 рік", керуючись Законами України «Про засади державної регіональної політики”, «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного та соціального розвитку України», Нікольською райдержадміністрацією розпочата робота по розробці проєкту Програми економічного і соціального розвитку Нікольського району на 2020 рік.

Відповідно до затверджених стратегічних цілей розвитку області, згідно Концепції Програми економічного і соціального розвитку Донецької області на 2020 рік, головними пріоритетами розвитку Нікольського району у 2020 році визначаються:

1. Економічний розвиток, підвищення рівня зайнятості населення.

2. Підвищення спроможності місцевого самоврядування.

3. Людський розвиток, надання якісних соціальних послуг, вирішення питань внутрішньо переміщених осіб.

4. Розбудова безпечного суспільства.

Пропонуємо долучитися до розробки проекту Програми мешканців Нікольського району, депутатів усіх рівнів, представників малого та середнього підприємництва, представників громадських організацій!

Для врахування Вашої думки просимо надсилати свої пропозиції до заходів з реалізації Програми до відділу економіки райдержадміністрації у паперовому вигляді або на електронну адресу Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. до 05.09.2019 року.

Чекаємо Ваших пропозицій!

 

Відділ економіки

Нікольської райдержадміністрації

Нет описания фото.