Участь у заходах з нагоди Дня пам'яті захисників 29.08.2019

Posted in Новини району

29 серпня установлений День пам'яті захисників України. В.о. голови Нікольської райдержадміністрації Анжела ТРЕТЯК взяла участь у заходах з цієї нагоди у Краєзнавчому музеї Нікольського району.
Анжела Петрівна разом з керівником апарату райдержадміністрації Анною ПЛАХОТНОЮ, головою Нікольської районної ради Василем МІТЬКО, заступником військового комісара Кальміусько-Нікольського ОРВК Олексієм ЮЛКІНИМ вшанували пам'ять загиблих учасників АТО хвилиною мовчання. 
Наприкінці серпня 2014 року після запеклих боїв бійці сил АТО потрапили в оточення під Іловайськом Донецької області. Російські військові обстріляли коридор, яким, за домовленістю, мали виходити українські бійці. Саме тому, сьогодні 29 серпня вирішено відзначати День пам'яті захисників. 
Серед загиблих учасників АТО є наш земляк Микола Яблонський, молодший сержант, який загинув 07 липня 2016 року при виконанні бойового завдання. У краєзнавчому музеї існує експозиція на його честь, його фото та біографія. Учасники заходу наголосили, що пам'ять жива, та кожен з нас ніколи не забуде подвиг тих, хто захищав Україну!

На изображении может находиться: 2 человека

На изображении может находиться: экран

На изображении может находиться: 4 человека, в помещении