Програма здешевлення кредитів

Posted in Новини району

        З метою своєчасного та ефективного використання коштів, передбачених у державному бюджеті на 2019 рік для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів, згідно постанови КМУ від 29.04.2015 № 300 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів», доводимо до відома інформацію, що всі суб’єкти господарювання, які відповідають умовам Порядку використання коштів, мають можливість отримати державну фінансову підтримку.     Компенсація надається на конкурсній основі суб’єктам господарювання агропромислового комплексу – юридичним особам незалежно від організаційно-правової форми та форми власності та фізичним особам-підприємцям за укладеними кредитними договорами.

        Заявки для участі у конкурсі приймаються за адресою: м. Краматорськ,          бульв. Машинобудівельників 20, 3-й поверх, кабінет № 17.

        З більш детальнішою інформацією можна ознайомитись на сайті департаменту агропромислового комплексу та розвитку сільських територій облдержадміністрації http://agro.dn.gov.ua.