Вітання з нагоди Дня рятівника

Posted in Новини району

Сьогодні, з нагоди Дня рятівника,  в.о. голови райдержадміністрації Анжела ТРЕТЯК та голова районної ради Василь МІТЬКО привітали з професійним святом колектив ДПРЧ-100 ГУ ДСНСУкраїни у Донецькій області.

            День рятівника – свято мужніх, сильних та відважних людей, безстрашних героїв, які готові прийти на допомогу всім, хто опинився в біді.

    У житті ви обрали одну з найблагородніших професій – захищати й рятувати людей, матеріальні цінності, природні багатства від проявів стихії і техногенних катастроф.

     «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» – ці слова є девізом вашої служби, який засвідчує гуманність та жертовність вашої професії. Тож нехай ваша відданість справі, готовність захищати національні багатства, і насамперед здоров’я і життя людей, ніколи не вичерпуються і надихають вас на нові досягнення.

          Бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, здійснення мрій та бажань і якомога менше тривожних викликів. Хай мир і злагода панують у ваших родинах!На изображении может находиться: 2 человека, в помещении