«Спільні можливості – крок у майбутнє»

Posted in Новини району

Марафон робочих зустрічей з керівниками ринкоутворюючих підприємств під гаслом «Спільні можливості – крок у майбутнє» продовжується.

01 жовтня директорка Нікольського центру зайнятості Ірина Галла  та її заступниця Ольга Смирнова  зустрілись із директором ДП "Ильич-Агро Донбасс" Русланом Мазуренко та заступником директора з соціального розвитку Василем Берковим.
          Це потужнє сільськогосподарське підприємство. На теріторії Нікольського району розташовані три дочірніх підприємства холдингу з якими активно співпрацює районний центр зайнятості. Протягом року на них  за направленням центру зайнятості працевлаштовано 57 осіб.

          На зустрічі були порушені питання, які є важливими як для роботодавця, так і для центру зайнятості: створення нових робочих місць, оперативний підбір кадрів, використання інноваційних технологій, впроваджених службою зайнятості.
         За підсумками проведеної зустрічі були узгоджені напрямки подальшої взаємодії ДП "Ильич-Агро Донбасс" та Нікольського районного центру зайнятості.На изображении может находиться: 3 человека, люди стоят и на улице