ПРО ПРОВЕДЕННЯ ФОРУМУ

Posted in Новини району

14 листопада 2019 року у Києві за адресою: вул.Інститутська, буд.4 (готель «Україна») відбудеться ХІ Міжнародний форум «Дні польського бізнесу в Україні».

Організаторами заходу виступають Асоціація українського бізнесу в Польщі та Юридична Група ЕUCON. Співорганізатори- Польське Агентство Інвестицій та Торгівлі і Конференція Роботодавців Lewiatan.

Форум щороку збирає на одному майданчику представників державних та місцевих органів влади, представників дипломатичних установ, підприємців України та Польщі з метою налагодження ділових і торгівельно-економічних відносин та пошуку нових шляхів співпраці. В межах форуму будуть розглянуті питання щодо перспектив торговельно-економічної співпраці між країнами, проекти в сфері будівництва, інфраструктури, вагонобудування, переробній галузі та обговорюватимуться питання щодо готовності бізнесу до відкриття вільного ринку землі в Україні.

Ознайомитися з детальною інформацією про форум, умовами участі та зареєструватися можна за посиланням http://www.euconlaw.com. Контактна особа: Олена Вакулік, тел. +38(044) 238 09 44, e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.