Урочистості з нагоди Дня захисника України

Posted in Новини району

Сьогодні відбулись урочисті заходи до Дня захисника України, що співпадає  з Покровою Пресвятої Богородиці та Днем Українського козацтва, та відзначається 14 жовтня.          Це свято об'єднує країну, закликає всіх до згуртованості перед сучасними викликами і загрозами.  Із давніх-давен українці особливо шанують оборонців рідної землі, які не шкодували життя і здоров’я заради свободи України та її народу.       З нагоди свята в районному будинку культури відбувся святковий концерт, присвячений  всім тим, хто захищає цілісність  неньки Україну  з давніх-давен і  до сьогодення.  Урочисту частину відкрив військовий оркестр  406 -ої окремої бригади імені генерал-хорунжого Олексія Алмазова

З теплими словами привітання до присутніх звернулись в.о. голови райдержадміністрації Наталя КУНАК, голова районної ради Василь МІТЬКО, військовий комісар Кальміусько -Нікольського  об’єднаного районного військового комісаріату ОлександрДЕМ’ЯНЕНКо, помічник народного депутата України Д.Лубінця Наталя ПРОЦЕНКО. В цей день ми вшановуємо мужність і героїзм наших захисників незалежності і територіальної цілісності України, військові традиції та перемоги українського народу.

            Хвилиною мовчання присутні в залі вшанували пам’ять побратимів, загиблих на полі бою, тих, кого не дочекалися додому рідні, хто поклав своє життя заради захисту України.

             Після офіційних промов відбулася церемонія нагородження. За  особистий внесок у зміцнення бойової  та мобілізаційної  готовності, сумлінне  виконання  службових  обов’язків, зразкову  війському дисципліну, вірне служіння народові України  та з нагоди  святкування Дня захисника України вручені  Подяки  Нікольської  райдержадміністрації та Нікольської  районної  ради. За особистий вклад у відродження, збереження культурної спадщини Козацтва України та вірність козацькій славі, волонтерську діяльність та з нагоди Дня Українського козацтва вручені Подяки  Нікольської  райдержадміністрації та Нікольської  районної  ради.

На изображении может находиться: 3 человека, люди на сцене и люди стоят