10 жовтня 2019 у приміщенні Управління агропромислового розвитку Нікольської РДА відбулася зустріч начальника управління з делегацією Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) на чолі з координатором програми ФАО в Україні Марою Лопес, М

Posted in Новини району

10 жовтня 2019 у приміщенні Управління агропромислового розвитку Нікольської РДА відбулася зустріч начальника управління з делегацією Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) на чолі з координатором програми ФАО в Україні Марою Лопес, Михайло Малков та радником програми Сашо Мартинов. Участь у заході також взяли керівник асоціації фермерів Грушевий Віталій та керівники фермерських господарств району. Основною метою зустрічі стало знайомство присутніх з координаторкою програми ФАО в Україні та радником програми ФАО, які вперше прибули в Україну.

Під час заходу розглянули питання співпраці фермерських господарств та ФАО, а також стану реалізації проекту щодо економічного розвитку, який реалізується спільно 4 агенціями ООН – ПРООН, ООН Жінки, Фондом ООН у галузі народонаселення та ФАО.

Зараз дуже гостро стоїть питання навчання – створення невеличких фермерських бізнес-шкіл», Продовольча та сільськогосподарська організація ООН об’єднує міжнародні зусилля з подолання голоду. Її метою є досягнення продовольчої безпеки для всіх і забезпечення регулярного доступу до достатньої кількості якісної їжі для ведення активного та здорового способу життя. Разом зі 194 державами-членами, ФАО працює у більш ніж  130  країнах світу. Загальна програма фінансується за рахунок обов’язкових та добровольчих внесків. До загального бюджету ФАО 39% надходить з нарахованих внесків, сплачених державами-членами, а 61% мобілізується за рахунок добровільних внесків від членів та інших партнерів.