ГАЛАСНО, ЯСКРАВО, ІНФОРМАТИВНО!

Posted in Новини району

ГАЛАСНО, ЯСКРАВО, ІНФОРМАТИВНО!
Регіональний форум кар’єри у Нікольському РЦЗ відвідали 115 учнів району.
В рамках заходу «Схід і захід разом» фахівці центру зайнятості провели низку профорієнтаційних заходів.
Для випускників 11 класів була проведено зустріч з майстрами своєї справи. Заступник керуючого ТВ БВ №10004/0336 АТ «Ощадбанк» Тетяна Масюта, сімейний лікар Тетяна Худякова, фахівець Бюро правової допомоги Татар Наталя розповіли про розвиток власної кар’єри та надали поради учням щодо вибору майбутньої професії. Заступник начальника відділу надання соціальних послуг Пирлик познайомила учасників з філософією Ікігай та послугами служби зайнятості.
Учні 10 класу стали учасниками бізнес-тренінгу, під час якого познайомились зі складовими елементами бізнес-плану та формували економічний спосіб мислення і підприємницькі навички.
Учні 8 класів познайомились з роботою фахівців центру зайнятості під час квесту та спробували себе в ролі роботодавців і пошукачів роботи. Рекрутери Ботман Олена і Гаврил-Оглу Олександра познайомили учасників з правилами проходження онлайн-співбесіди.
Під керівництвом провідного фахівця Тарасенко Вікторії учні пройшли експрес-тестування та створили профорієнтаційний небосхил.