Історико-патріотична акція «Безіменна висота» 25.10.2019 року.

Posted in Новини району

Історико-патріотична акція «Безіменна висота» 25.10.2019 року.
В.о. голови Нікольської районної державної адміністрації Наталя КУНАК, голова районної ради Василь МІТЬКО взяли участь у історико-патріотичній акції «Безіменна висота» (с. Шевченко, Тополинська с/р), на місці поховання загиблих у Другій світовій війні. В ході заходу Наталя Анатолівна звернулась до присутніх з наступною промовою:
Шановні присутні, молодь!
Минуло вже 75 років з того переможного дня, коли було покладено край поневоленню Української землі, але і донині не втихає біль людських втрат у тій жахливій смертоносній війні.
І, нажаль, сьогодні нам також довелося побачити на власні очі, що таке війна, що таке відчуття дикого болю в душі, коли здригається рідна земля, спалахують домівки та гинуть мирні жителі…
Це надзвичайно тяжке випробування. І тепер ми всі до кінця розуміємо значення слова МИР, і якими складними є кроки до мирних днів та щасливого майбутнього.
Ми не знаємо імен всіх людей, які тут поховані. Але ми знаємо напевно: якщо ми забудемо про них, то втратимо дуже важливу частину своєї історичної пам’яті.
Сьогодні ми вшановуємо пам'ять загиблих, кого нема вже з нами. Ми схиляємо голову перед їх подвигом, мужністю та витримкою.
Наш святий обов’язок – зберегти пам’ять про кожного, хто боровся з ворогом на фронті чи в тилу, загинув на окупованій території, в таборах смерті, чиє життя обірвалося на шляху до Великої Перемоги у Другій світовій війні.
Від всієї души, бажаю всім присутнім та вашим родинам, щоб мир повернувся на нашу овіяну людським подвигом землю, щоб наша ненька Україна знов стала квітучим садом для нашої багато національної сім’ї, віри у краще майбутнє нашого краю та країни в цілому!
В акції також взяли участь працівники підприємств, установ, організацій району, громадськість, представники громадських об’єднань та учнівська молодь.

На изображении может находиться: 6 человек, люди стоят и на улице