ВЗАЄМОДІЯ –ЗАПОРУКА УСПІХУ!

Posted in Новини району

Співпраця з роботодавцями – пріоритетний напрямок роботи служби зайнятості, адже вирішення питань працевлаштування населення неможливо без налагодження взаємовигідних відносин між роботодавцями та рекрутерами!

Активна інформаційно-роз’яснювальна робота щодо задоволення потреб роботодавців у персоналі – дозволяє скоротити шлях безробітного до працевлаштування!

Сьогодні провідний фахівець з питань зайнятості Александра Гаврил-Оглу(Яйленко) та рекрутер Алена Ботман відвідали: ФГ «Долгер М. К.», УСЗН, ФОП Акименко О. М., Володарське РАЙСТ.На изображении может находиться: 1 человек, сидит

Фахівці ознайомили роботодавців зі спектром послуг, що надає служба зайнятості, а саме:

- укомплектування вільних робочих місць відповідно до заявлених роботодавцями вимог до претендентів;

- підбір кадрів для виконання інших робіт тимчасового характеру;

- можливості професійного навчання безробітних під конкретні робочі місця як у навчальних закладах, так і безпосередньо на виробництві;

- легалізація зайнятості та створення нових робочих місць;

- розповіли про можливість взяти участь у 10-ти безкоштовних п'ятиденних тренінгів "Навчальна програма з розвитку навичок підприємництва в Донецькій та Запорізькій областях уздовж узбережжя Азовського моря".

 З роботодавцями було обговорено проблемні питання ринку праці, зміни в законодавстві про зайнятість, зупинилися на питаннях працевлаштування неконкурентоспроможних громадян, що потребують додаткової підтримки та сприяння у працевлаштуванні тощо.