ЯКЩО ТИ ОБИРАЄШЬ ПРОФЕСІЮ ПОЛІЦЕЙСЬКОГО, ЗНАЧИТЬ ТИ ГОТОВИЙ ПРАЦЮВАТИ В РЕЖИМІ 24/7

Posted in Новини району

Знати про проблеми кожного, допомагати та навіть вночі приїжджати першим на виклики!

 Рано чи пізно перед нами стоїть вибір  професії. І ми хочемо, щоб це була не просто робота, а щось таке, що буде приносити користь. Професія правоохоронця найпочесніша і потрібна суспільству!

Звичайно, крім високого рівня освіти та фізичної підготовки, поліцейському необхідні такі якості, як комунікабельність, терплячість, наполегливість, а головне - бажання завжди допомогти людям!

Сьогодні до нас завітали представники Нікольського відділення поліції старші інспектори сектору кадрового забезпечення Тетяна Пудла та Світлана Черкасова, презентували для учасників заходу такі вакансії:

-        оперуповноваженний

-        дільничий офіцер поліції

Призначення на службу до поліції здійснюється через конкурсний відбір та відповідно до номенклатури посад, яку затверджує Міністерство внутрішніх справ України.

Право на участь у конкурсі мають громадяни України віком від 20 років, які мають повну загальну середню освіту, незалежно від раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, які володіють українською мовою.

За додатковою інформацією звертайтесь до Нікольського районного центру зайнятості, смт Нікольське, вул. Паркова, 25; (06246) 20994, або 0995037383 Олена.

До нових зустрічей!

 На изображении может находиться: 3 человека, люди сидят, экран, офис и в помещении