ЗАЯВА Про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки до проекту містобудівної документації«Детальний план території для розміщення об’єкту поводження з твердими побутовими відходами – місця для тимчасового накопичення та зберігання твердих поб

Posted in Новини району

ЗАЯВА

 

Про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки до проекту містобудівної документації«Детальний план території для розміщення об’єкту поводження з твердими побутовими відходами – місця для тимчасового накопичення та зберігання  твердих побутових відходів, на земельній ділянці орієнтовною площею 4,5000 га, із земель державної власності сільськогосподарського призначення (запасу)  за межами населених пунктів Зорянської сільської ради Нікольського району Донецької області».

 

1. Замовник та виконавець СЕО

Замовником проекту містобудівної документації є Нікольська районна державна адміністрація Донецької області  87000, смт Нікольське, вул.Свободи, буд № 87 , тел/факс (06246) 2-11-64,e-mail:   Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. ; www.volodrda.com  

2.Вид та основні цілі ДДП (документ державного планування).

«Детальний план території для розміщення об’єкту поводження з твердими побутовими відходами – місця для тимчасового накопичення та зберігання  твердих побутових відходів, на земельній ділянці орієнтовною площею 4,5000 га, із земель державної власності сільськогосподарського призначення (запасу)  за межами населених пунктів Зорянської сільської ради Нікольського району Донецької області»  (далі - детальний план) розробляється на підставі розпорядження  голови Нікольської районної державної адміністрації Донецької області  від 01 квітня 2019 року № 122 «Про розроблення детального плану для розміщення об’єкту поводження з твердими побутовими відходами – місця для тимчасового накопичення та зберігання твердих побутових відходів».

Детальний план є містобудівною документацією місцевого рівня, яка визначає функціональне призначення, параметри забудови та використання території з метою розміщення об’єктів будівництва, формування принципів планувальної організації забудови, визначення планувальних обмежень  використання території згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами із дотриманням вимог містобудівного, санітарного, екологічного, природоохоронного, протипожежного та іншого законодавства.

При розроблені детального плану враховуються Схема планування території Донецької області, інформація земельного кадастру, матеріали з визначення та врахування державних та регіональних інтересів.

3. Те, якою мірою документ державного планування визначає умови для реалізації видів діяльності або об’єктів, щодо яких законодавством передбачено здійснення процедури оцінки впливу на довкілля (у тому числі щодо визначення місцезнаходження, розміру, потужності або розміщення ресурсів)

2

Проект містобудівної документації - детальний план після розгляду та затвердження у встановленому порядку має бути основним керівним документом, який визначає площу земельної ділянки для розміщення об’єкту поводження з твердими побутовими відходами – місця для тимчасового накопичення та зберігання  твердих побутових відходів, наявність планувальних обмежень,  санітарно-захисних зон, зон сільськогосподарського призначення, зон інженерної, транспортної інфраструктури, благоустрою території.

 

4. Ймовірні наслідки

Ймовірні наслідки розміщення об’єкту поводження з твердими побутовими відходами – місця для тимчасового накопичення та зберігання  твердих побутових відходів:

а) для довкілля, у тому числі для здоров’я населення – відсутні за умови дотримання санітарної зони;

б) для територій з природоохоронним статусом – відсутні;

в) транскордонні наслідки для довкілля, у тому числі для здоров’я населення – відсутні.

5. Виправдані альтернативи, які необхідно розглянути, у тому числі якщо документ державного планування не буде затверджено

Якщо детальний план не буде затверджений, виникне необхідність вибору іншого місця для розташування об’єкту поводження з твердими побутовими відходами – місця для тимчасового накопичення та зберігання  твердих побутових відходів з метою організації ефективної системи поводження з твердими побутовими відходами на території населених пунктів Зорянської сільської ради.

6. Дослідження, які необхідно провести, методи і критерії, що використовуватимуться під час стратегічної екологічної оцінки

Розроблення стратегічної екологічної оцінки проводиться одночасно з процесом розроблення детального плану.

Звіт про стратегічну екологічну оцінку буде розроблений з урахуванням зауважень та пропозицій, які надійдуть до Нікольської райдержадміністрації, та у відповідносі до вимог статті 11 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку».

У складі містобудівної документації звітом про стратегічну екологічну оцінку для проектів містобудівної документації є розділ "Охорона навколишнього природного середовища".

 

7. Заходи, які передбачається розглянути для запобігання, зменшення та пом’якшення негативних наслідків виконання документа державного планування.

3

В цілому розроблений у відповідності до державних будівельних норм, санітарних норм і правил проект містобудівної документації не матиме негативних наслідків виконання документа державного планування.

8. Пропозиції щодо структури та змісту звіту про стратегічну екологічну оцінку

Розділ "Охорона навколишнього природного середовища" у містобудівній документації виконується відповідно до вимог частини другої статті 11 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку».

9. Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, та строки їх подання

Протягом 15 діб з дня оприлюднення цієї заяви на офіційному сайті Нікольської районної державної адміністрації Донецької області, громадськість має право надати зауваження та пропозиції щодо визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту містобудівної документації«Детальний план території для розміщення об’єкту поводження з твердими побутовими відходами – місця для тимчасового накопичення та зберігання  твердих побутових відходів, на земельній ділянці орієнтовною площею 4,5000 га, із земель державної власності сільськогосподарського призначення (запасу)  за межами населених пунктів Зорянської сільської ради Нікольського району Донецької області».

 Пропозиції та зауваження подаються до Нікольської районної державної адміністрації Донецької області за адресою: вул. Свободи, 87, смт. Нікольське.

e-mail:   Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.