Не будь байдужим!

Posted in Новини району

У рамках Декади зайнятості для людей з інвалідністю,  з метою привернення особливої уваги суспільства до проблем осіб з особливими потребами,  надання  їм всебічної допомоги у пошуку роботи та підвищення конкурентноспроможності на ринку праці, Нікольський районний центр зайнятості 20.11.2019 запросив долучитися до роботи  Круглого столу під гаслом  «Працюй без обмежень» соціальних партнерів та роботодавців!

У заході взяли участь:

-                 директор КУ «Інклюзивно-ресурсний  центр» Наталя Мендєлєва  

-                 начальник відділу пенсійного забезпечення Вікторія Маньковська  та головний фахівець Олена Худякова  Мангушського об’єднання Управління Пенсійного Фонду України Донецької області

-                 лейтенант,  фахівець 100 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Донецькій області  Наталя Мороз

-                 ФОП Хохлов Руслан Валерійович

-                 головний спеціаліст УСЗН Нікольської РДА Светлана Сагакова

-                 заступник головного лікаря КНЗ «ЦПМСД Нікольської районної ради»  Світлана Меліхова

-                 юрисконсульт «Нікольської ЗОШ №1 ім. Якименка А. Д.» Людмила Долгер

У вступному слові заступник  директора – начальник відділу надання соціальних послуг Ольга Смирнова  наголосила: «Сучасне суспільство дедалі більше переймається проблемами людей з інвалідністю. Втім, у цій справі існує чимало проблем, які нам треба вирішувати. Відзначення Міжнародного дня осіб з інвалідністю – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов’язок перед інвалідами, що потребують захисту та підтримки у цей непростий час!»

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Олена Пудак додала :«Люди з інвалідністю – це не просто категорія людей, це окреме  життя, окремі трагедії, окремі людські надії на те, що все буде добре. Переймаючись буденними проблемами ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров’я і не тільки у день 3 грудня, а й кожного дня не забувати про те, що поруч з нами живуть люди з інвалідністю і вони потребують допомоги і уваги!».

За бурхливим обговоренням учасники заходу дійшли висновку що, спільні дій щодо вирішення питань з працевлаштування людей з інвалідністю - це перший крок до дотримання прав людини і участь інвалідів у житті суспільства!

 На изображении может находиться: 5 человек, люди сидят, стол и в помещении