Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Posted in Новини району

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Відповідно до вимог статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» розпочата процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації  місцевого рівня – «Детальному плані території для будівництва об’єктів вітрової електростанції на земельній ділянці орієнтовною площею 3 750 га, розташованій на території Боївської сільської ради Нікольського району Донецької області за межами населених пунктів» (далі - детальний план території).

Детальний план території розробляється з метою визначення планувальної організації і функціонального призначення, просторової композиції і параметрів забудови земельної ділянки, а також  обґрунтовує площу земельної ділянки та можливість розміщення на ній об’єкта будівництва – вітрової електростанції потужністю 800 МВт.

Замовником детального плану території є Нікольська районна державна адміністрація. Адреса: вул.Свободи, 87, смт Нікольське Донецької області, 87000, тел.06246-2-11-64.

Розробник детального плану території - ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО ПРОЄКТНО-ВИРОБНИЧА ФІРМА «ЕЛІТА». Код 19274757, адреса: пр.Соборний, 21, м.Запоріжжя, 69063.

Детальний план території розроблений на підставі розпорядження голови Нікольської райдержадміністрації від 18 вересня 2019 року № 266 «Про розроблення детального плану для будівництва об’єктів вітроелектростанції» за клопотанням ТОВ «ВІНД ФАРМ».

З проектом детального плану території, пояснювальною запискою, розділом «Охорона  навколишнього природного середовища», який розроблений в складі проекту детального плану території та одночасно є звітом  про стратегічну екологічну оцінку, можна ознайомитись у кабінеті сектору архітектури та містобудування райдержадміністрації за адресою:  вул.Свободи, 87, смт Нікольське Донецької області,  кабінет № 17, 2-й поверх, в робочій час: в понеділок-четвер з 8:00 до 17:00, в п’ятницю з 8:00 до 16:00. Перерва з 12:00 до 12:45. Телефон 06246-2-13-75.

В електронному вигляді матеріали детального плану території розміщені на сайті райдержадміністрації за посиланням http://volodrda.com/

Пропозиції до проекту детального плану території надсилати протягом 30 - ти днів з дати оприлюднення повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо проекту детального плану території на адресу Нікольської райдержадміністрації.

Відповідальний за забезпечення організації розгляду пропозицій головний архітектор району-завідувач сектору архітектури та містобудування райдержадміністрації Г.ЛЮБІМОВА.

Громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту детального плану території відбудуться 23грудня 2019 року о 15:00 годині в приміщенні зали засідань Нікольської районної ради за адресою: вул.Свободи, 87, смт Нікольське Донецької області

Презентація проекту детального плану території відбудеться на громадських слуханнях.

На изображении может находиться: облако, небо, на улице и природа