23 листопада День пам`яті жертв голодоморів

Posted in Новини району

           23 листопада – це день спільного болю, спільної пам’яті, спільного обов’язку. Обов’язку закарбувати в серцях пам’ять про тих безневинних, кого прирекли на страшну смерть – смерть від голоду. Обов’язку – не забути правду про злочин, влаштований комуністичним режимом шляхом насильного вилучення продовольчих запасів в селян, яке поєднувалось із широкими репресіями проти різних верств населення. Мільйони життів відібрано жорстоким спланованим актом геноциду проти українського народу. Ми повинні передавати цю правду з покоління в покоління.
            Тому 22 листопада біля пам’ятного знака жертвам Голодомору  в смт  Нікольське  відбувся районний мітинг-реквієм до Дня пам’яті жертв голодоморів.

            В заході взяли участь: в.о. голови райдержадміністрації Наталя КУНАК, заступник голови  районної ради Ірина ПЛАВСЬКА, громадськістьта інші. 

Учасники заходу вшанували пам’ять невинних жертв Голодомору хвилиною мовчання, поклали квіти до пам’ятного знаку та запалили лампадки на знак вшанування пам’яті загиблих ..На изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят, дерево, на улице и природаНа изображении может находиться: 4 человека, дерево и на улицеНа изображении может находиться: растение, цветок, дерево, на улице и природа