«И всё – таки стоит родиться…»

Posted in Новини району

22 листопада 2019 року в Нікольській районній бібліотеці для дорослих з учнями 9 класу ЗОШ №1 пройшла краєзнавча година «И всё – таки стоит родиться», присвячена 85 - річчю грецького поета, композитора та перекладача Доната Патричи.
Донат Костянтинович Патрича - заслужений працівник культури, член Національної спілки письменників, почесний громадянин Нікольського району, перший директор Володарської ( Нікольської) музичної школи, а саме гордість нашого краю.
            Бібліотекар розповіла учням про талановиту людину, яка відома далеко за межами нашої держави. Присутні дізналися цікаві факти з життя Доната Костянтиновича і переглянули відеофільми. Найбільше емоцій викликав перегляд архівного відео «Гімн Греків України», у виконанні Тамари Каци. Слова до гімну написав Д.К.Патрича. Знайомлячись з його літературними виданнями, які були представлені на книжковій виставці «Я буду среди вас…», діти із зацікавленістю поринули у дивовижний світ творчості поета.На изображении может находиться: 1 человек, гостиная, экран, стол и в помещении