ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНОК ДІТЕЙ В ДЗОВ «КРАПАТСЬКІ МРІЇ» ІВАНО-ФРАНКОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Posted in Новини району

Управління соціального захисту населення Нікольської райдержадміністрації повідомляє, що відповідно до листа Івано-Франківської облдержадміністрації від 06.12.2019 № 1489/0/2-19/01-140 «Про оздоровлення дітей» Івано-Франківська обласна державна адміністрація запрошує на оздоровлення та відпочинок до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Карпатські мрії» Івано-Франковської області дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки віком від 7 до 16 років на оздоровчу зміну (21 день) з 10січня 2020 року.

Подавати заяви до управління соціального захисту населення на оздоровлення та відпочинок дітей можуть батьки або особи, які їх замінюють. Для забезпечення дитини путівкою необхідно надати документ, який посвідчує особу дитини (свідоцтво про народження або паспорт громадянина України), а також документи, які підтверджують належність дитини до пільгової категорії. Всі документи подаються державною (українською) мовою. Якщо документ складено іншою мовою, до нього додається копія нотаріально засвідченого перекладу.

За більш детальною інформацією щодо умов та переліку необхідних документів для отримання пільгових путівок на оздоровлення та відпочинок дітей батькам та особам, що їх замінюють, необхідно звернутись до управління соціального захисту населення за адресою: смт. Нікольське, вул. Свободи, 112 (кабінет № 207), або за телефоном (06246) 2-19-34.