День Святого Миколая!

Posted in Новини району

День Святого Миколая – це один з найулюбленіших свят дітей та чудова нагода відповісти добром на добро. Вже стало гарною традицією у районі проводити святкові заходи для дітей, які потребують особливої уваги від нас дорослих – це діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, та діти, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Дуже приємно, що в такий складний час,  є люди, яким небайдужа доля дітей, саме тому службою у справах дітей райдержадміністрації  спільно з районним Краєзнавчим музеєм  проведено  святковий заходів для дітей вказаних категорій.

В.о. голова райдержадміністрації  Анжела ТРЕТЯК та голова районної ради Василь МІТЬКО  привітали присутніх з чудовим святом. Діти відчули теплу атмосферу у святковому залі, були не лише глядачами, а й учасниками свята. Вони з радістю брали участь у розважальних конкурсах  та святковій програмі. Діти отримали справжнє свято  з  подарунками та несподіваними сюрпризами. Дуже приємно, що спільними зусиллями  ми змогли принести малечі радість. Немає нічого більш приємного, ніж посмішки на дитячих обличчях. Цього року діти ще раз переконались, що дива трапляються. 

 На изображении может находиться: 6 человек, люди стоят и в помещении