Урочистості з нагоди дня вшанування пенсіонерів та ветеранів системи МВС

Posted in Новини району

В районному Будинку культури відбулись урочистості з нагоди Дня вшанування пенсіонерів та ветеранів системи МВС України.

            З нагоди свята присутніх привітали голова райдержадміністрації Аліса ВЕСЬОЛКІНА та голова районної ради Василь МІТЬКО, помічник народного депутата України Д.Лубінця Наталя ПРОЦЕНКО, директорка ДЮСШ Валентина БЕРШАКОВА, голова  громадської організації ветеранів міліції  «Захисник» Володимир ЧАПНІ,  начальник Нікольського відділення поліції Волноваського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Донецькій області Ігор Угнівенко.

Подякували пенсіонерам та ветеранам за багаторічну плідну працю та побажали  міцного здоров’я, миру, добра, благополуччя та родинного затишку.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто проявивши мужність, стійкість та відвагу, загинули під час виконання службового обов’язку; тих, хто ціною власного життя намагався зробити все можливе для збереження цілісності України, відновлення миру та спокою задля майбутнього процвітання незалежної країни, а також тих пенсіонерів і ветеранів МВС, які пішли з життя.

Тож, старше покоління правоохоронців може бути впевненим, що знання, поради та практичні навички, які вони здобували роками важкої праці, назавжди залишилися та щодня допомагають у підготовці кваліфікованих та професійно грамотних захисників правопорядку в нашій державі.На изображении может находиться: 2 человека, люди стоят