Соціальна та професійна адаптація учасників антитерористичної операції

Posted in ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА !

Соціальна та професійна адаптація учасників антитерористичної операції

 

Управління соціального захисту населення Нікольської РДА повідомляє, що Навчальний центр по підготовці, перепідготовці та підвищення кваліфікації кадрів (далі - Навчальний центр) є професійно-технічним навчальним закладом, заснований на загальнодержавній власності і належать  до сфери управління Державного агентства автомобільних доріг України, який понад 60 років проводить підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації робітничих кадрів дорожньої галузі, а також Навчальний центр проводить підготовку, перепідготовку і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів.

            Навчальний центр має можливість проводити підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації за такими професіями, як: тракторист, машиніст автогрейдера, машиніст екскаватора, машиніст котка самохідного з рівними вальцями, машиніст укладача асфальтобетону, машиніст бульдозера, машиніст змішувача асфальтобетону пересувного, електрогазозварника, водії транспортних засобів категорії «А, А1», водії транспортних засобів категорії «В», транспортних засобів категорії «СЕ», транспортних засобів категорії «Д,Д1».

Навчальний центр проводить свою освітню діяльність у трьох формах, а саме: підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації кадрів. Для здійснення освітньої діяльності Навчальний центр пройшов акредитацію (Сертифікат про державну акредитацію № 000714 Серія МВС) і отримав ліцензію Міністерства освіти і науки України серії АВ № 529821, яка відповідність до наказу Міністерства освіти і науки України від 30.07.2018 №1377-л переоформлена на безстрокову.

Навчальний центр знаходиться у Київській області в м. Біла Церква та розташований на площі 2,442 га. Для підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації водіїв та машиністів дорожньо-будівельної техніки використовуються 14 навчальних кабінетів і 7 лабораторій загальною площею 3222,9 кв.м. Кабінети та лабораторії відповідають вимогам законодавства з охорони праці, правилам  протипожежної безпеки, санітарно-гігієнічним нормам та відповідно до вимог робочих планів і програм, оснащені технічними засобами підготовки, навчальними і  наочними посібниками.

На території начального закладу розташований майданчик початкового водіння, обладнаний спеціальними спорудами та дорожньою розміткою.

Фахова підготовка викладачів та майстрів виробничого навчання підлягає напряму підготовки механізаторських кадрів та водіїв транспортних засобів, педагогічні працівники спроможні готувати висококваліфікованих фахівців.

Пакет документів, що підтверджують спроможність Навчального центру щодо надання вказаних освітніх послуг розміщено на офіційному веб-сайті http://www.n-centr.com.ua.

Заздалегідь інформуємо, що Навчальний центр на період навчання іногородніх учасників антитерористичної операції, за умови відсутності в них іншого місця проживання, може розмістити  в відомчому гуртожитку на загальних підставах.       

За більш детальною інформацією звертатися за адресою: смт. Нікольське, вул. Свободи 112, управління соціального захисту населення Нікольської РДА , каб. 207,  телефон 2-19-34

                                                                      Салкіна Ю.В.

провідний спеціаліст відділу з

питань обслуговування пільгової       категорії населення