ОГОЛОШЕННЯ про проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2021 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку по Донецькій області

Posted in ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА !

Відповідно до:

Закону України «Про засади державної регіональної політики» від 05.02.2019 № 156-VIII, Положень ст. 241 Бюджетного кодексу України,

Постанови Кабінету Міністрів України від 18.03.2015 № 196 «Деякі питання державного фонду регіонального розвитку» (із змінами),

Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 24.04.2015 № 80 «Питання підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку» (у редакції наказу Міністерства розвитку громад та територій України від 08 жовтня 2019 року № 234)

оголошується конкурсний відбір інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2021 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

У відборі беруть участь подані в установленому законодавством порядку заявниками інвестиційні програми і проєкти та відповідають одному з наступних тематичних напрямів:

відповідають пріоритетам, визначеним у Державній стратегії регіонального розвитку, регіональній стратегії розвитку Донецької області на період до 2027 року (далі – Стратегія) та Плану заходів з її реалізації на 2021-2023 роки (далі – План заходів);

впроваджуються, як проєкти співробітництва територіальних громад;

підтримують добровільно об’єднані територіальні громади.

Якщо проєкт подається до тематичного напряму 1, він повинен прямо відповідати одному з наступних технічних завдань Плану заходів (http://dfrr.minregion.gov.ua/region-news?NID=2151):

1.2. Модернізація закладів професійної (професійно-технічної) освіти Донецької області.

1.7. Розвиток кадрового та наукового потенціалу регіону шляхом підтримки закладів вищої освіти.

1.15. Будівництво інженерної інфраструктури на ділянках індустріальних парків.

1.20. Створення селекційно-насінницького центру Донецького регіону.

2.1. Забезпечення доступності дошкільної освіти.

2.2. Покращення умов навчання для учнів опорних закладів області та їх філіях.

2.4. Створення ресурсних кімнат для опорних шкіл.

2.19. Гостинна індустрія Донеччини.

2.21. Забезпечення повноцінної діяльності Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. С. Бубки.

2.23. Розбудова сучасної спортивної інфраструктури області для підготовки спортсменів.

3.15. Розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг Донецької області.

3.16. Гідроізоляція русла каналу «Сіверський Донець-Донбас» (І черга).

3.17. Капітальний ремонт та реконструкція Другого Донецького водоводу (І черга).

3.18. Оптимізація систем водопостачання та водовідведення міст та районів Донецької області.

3.25. Забезпечення просторового планування, містобудівної та інвестиційної діяльності в об’єднаних територіальних громадах.

4.3. Реконструкція очисних споруд у населених пунктах області.

4.5. Оздоровлення водних об’єктів.

4.7. Забезпечення умов для відтворення лісових насаджень області шляхом створення регіонального лісового насіннєво-селекційного центра.

4.8. Збереження та відтворення лісів, біологічного та ландшафтного різноманіття.

4.11. Будівництво сміттєсортувальних станцій на території області.

4.18. Реконструкція та модернізація теплопостачання міст та районів Донецької області.

Технічні завдання додатково розміщені на сайті http://dfrr.minregion.gov.ua.

Для участі у конкурсному відборі заявники мають подати документи, визначені Порядком підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм (проєктів), що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, затвердженого наказом Мінрегіону України від 24.04.2015 № 80 (у редакції наказу Міністерства розвитку громад та територій України від 08 жовтня 2019 року № 234) (http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/RE34214.html).

Звертаємо увагу заявників, що:

інвестиційні проєкти мають забезпечувати комплексний підхід;

проєктно-кошторисна документація на проєкти будівництва приймається до розгляду з експертним звітом, затвердженим не пізніше 2019 року, та враховуючи вимоги пункту 15.5 Порядку розроблення проектної документації на будівництво об'єктів, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.05.2011 № 45 (у редакції наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 23 березня 2012 року № 122).

Документи подаються за підписом заявника в паперовому вигляді (2 примірника) за формою та переліком, встановленими Мінрегіоном України з обов’язковим розміщенням на веб-порталі  http://dfrr.minregion.gov.ua/.

Прийом інвестиційних проєктів здійснюється з 15 січня 2020 року до 25 лютого 2020 року (включно), щоденно крім суботи (неділі) з 9:00 до 17:00 за адресою:

84313, м. Краматорськ, вул. Богдана Хмельницького, 6, 4 поверх, кімната 5. (Департамент економіки облдержадміністрації).

 Телефон для довідок:

(06264) 3-71-88– Аксенченко Вікторія Миколаївна

E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.