Розпорядження голови Нікольської райдержадміністрації від 01.07.2019 № 205 "Про організацію та здійснення внутрішнього контрою в Нікольській районній державній адміністрації"

Posted in 2019 рік

УКРАЇНА

 НІКОЛЬСЬКАРАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

      

 

 від 01.07.2019 № 205

          смт Нікольське

 

Про організацію та здійснення

внутрішнього контрою в

Нікольській районній

державній адміністрації

 

Відповідно до статей 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 12 грудня 2018 року № 1062 «Про затвердження Основних засад здійснення внутрішнього контролю розпорядниками бюджетних коштів та внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 28 вересня 2011 р. № 1001», наказів Міністерства фінансів України від 14 вересня 2012 року № 995 «Про затвердження Методичних рекомендацій з організації внутрішнього контролю розпорядниками бюджетних коштів у своїх закладах та у підвідомчих установах» (із змінами), від 19 квітня       2019 року № 160 «Про затвердження форми Звіту про стан організації та здійснення внутрішнього контролю у розрізі елементів внутрішнього контролю», статті 26 Бюджетного кодексу України, розпорядження голови обласної державної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 30 травня  2019 року № 539/5-19 «Про організацію та здійснення внутрішнього контролю в Донецькій обласній державній адміністрації», з метою дотримання законності, досягнення результатів відповідно до встановленої мети, завдань, планів і вимог щодо діяльності Нікольської районної державної адміністрації та підпорядкованих установ, організацій, що належать до сфери її управління:

 

  1.  Організувати та забезпечити в Нікольській районній державній адміністрації здійснення внутрішнього контролю відповідно до статті 26 Бюджетного кодексу України та Основних засад здійснення внутрішнього контролю розпорядниками бюджетних коштів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від  12 грудня 2018 року № 1062, належне функціонування та зв'язок усіх елементів внутрішнього контролю.

 

  1. Визначити КОМАРОВУ Марію Миколаївну – головного спеціаліста- юрисконсульта юридичного сектору апарату райдержадміністрації відповідальною особою за здійснення координації управління ризиками.
  1. Структурним підрозділам райдержадміністрації:

1)  забезпечити ефективне функціонування системи внутрішнього контролю;

2

2) щороку до 05 січня наступного за звітним роком, надавати до юридичного сектору апарату райдержадміністрації для узагальнення інформацію про організацію та здійснення внутрішнього контролю.

4. Відповідальній особі за здійснення координації управління ризиками, головному спеціалісту-юрисконсульту юридичного сектору апарату райдержадміністрації (КОМАРОВІЙ М.М.) забезпечити щороку до 15 січня, наступного за звітним роком, надання до  департаменту економіки облдержадміністрації звіту про стан організації та здійснення внутрішнього контролю у розрізі елементів внутрішнього контролю за формою, встановленою наказом Міністерства фінансів України від 19 квітня 2019 року № 160 «Про затвердження форми Звіту про стан організації та здійснення внутрішнього контролю у розрізі елементів внутрішнього контролю», для узагальнення. 

5. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 12 грудня 2017 року № 382 «Про заходи щодо організації внутрішнього контролю в райдержадміністрації».

6.  Координацію роботи щодо виконання розпорядження покласти на юридичний сектор апарату райдержадміністрації відділ (МЕНДРИНА), контроль – на  керівника апарату райдержадміністрації А.ПЛАХОТНУЮ.

 

Голова  райдержадміністрації                            О.РЕШЕТНЯК