Чергове засідання колегії райдержадміністрації від 19.06.2019 Проект рішення "Про стан взаємодії Нікольського відділення поліції з Нікольською районною державною адміністрацією у сфері забезпечення законності, боротьби із злочинністю, охорони публічного

Posted in 2019 рік

                                                ПРОЕКТ

УКРАЇНА

НІКОЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РІШЕННЯ

колегії районної державної адміністрації

             

                від   _______________ № _____________

         смт Нікольське

Про стан  взаємодії Нікольського відділення поліції з  Нікольською районною державною адміністрацією у сфері забезпечення законності, боротьби із злочинністю, охорони публічного порядку і безпеки громадян та  результати діяльності відділення на території Нікольського району Донецької області

Відповідно до статті 25 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» проведена певна робота щодо  взаємодії Нікольського відділення поліції з  Нікольською районною державною адміністрацією у сфері забезпечення законності, боротьби із злочинністю, охорони публічного порядку і безпеки громадян на території Нікольського району Донецької області.

Розроблено та введено в дію механізм екстреного реагування на факти порушення публічного порядку, бездоглядності дітей та профілактичної роботи з неблагополучними сім’ями.

Налагоджена взаємодія щодо вчасного інформування про резонансні події та кримінальні правопорушення, вчинені на території Нікольського району. 

Питання забезпечення протидії злочинності, зміцнення правопорядку протягом  поточного року постійно розглядалися на  нарадах при голові райдержадміністрації з керівниками силових структур та контролюючих органів району.

 З метою моніторингу криміногенної ситуації в районі, підвищення ефективності здійснення повноважень щодо забезпечення законності, забезпечення прав і свобод громадян щодобово відслідковується інформація про стан правопорядку в районі.

За 5 місяців 2019 року до відділу поліції надійшло 1556 заяв та повідомлень громадян про кримінальні правопорушення та інші події, з них: з ознаками кримінального правопорушення - 141, тяжких та особливо тяжких - 31. За вказаний період розкрито 53 злочини, у тому числі 19 тяжких та особливо тяжких. Слідчим відділенням Нікольського ВП Волноваського ВП ГУНП в Донецькій області було повідомлено про підозру Ф.2   46 особам (41 особі з зареєстрованих поточному році та 5 -  в  минулих роках). З обвинувальним актом до суду направлено 54 (37- у  поточному  році та 17 – в минулих роках)  кримінальних проваджень. Закрито відповідно до ст. 284 КПК України  83 кримінальних провадження.

За 5 місяців поточного року оперативними службами відділення поліції було розкрито 27 крадіжок  із  60  зареєстрованих.

За фактами незаконного зберігання зброї та боєприпасів розпочато досудове розслідування  в 12 кримінальних провадженнях, з незаконного обігу вилучено 3 вогнепальні зброї, 6 гранат та 931 набоїв.

Співробітниками оперативних служб здійснено зусилля щодо виявлення та вилучення з незаконного обігу наркотичних речовин. Для досягнення  якісних результатів в цій роботі активно використовуються методи оперативно-розшукової діяльності, інтенсивно відпрацьовуються місця проведення дозвілля громадян, оперативно перевіряються навчально-виховні установи, проводяться спецоперації. Співробітниками відділення поліції  за 5 місяців 2019 року виявлено і задокументовано 13 злочинів, пов'язаних з незаконним обігом наркотичних речовин.

З незаконного обігу вилучено 382 гр  наркотичних речовин (канабіс).

На виконання  програм та заходів з боротьби зі злочинними проявами в суспільстві, структурними підрозділами райдержадміністрації, причетними до роботи з дітьми, спільно з працівниками відділення поліції проведена робота щодо профілактики дитячої бездоглядності, попередження злочинності, жорстокості та насильства в молодіжному середовищі, формування здорового способу життя.

На профілактичному обліку     у      Нікольському       відділенні     поліції       перебуває           1 неповнолітня особа.  За поточний період було складено 2 адміністративні протоколи за ст. 178 ч. 5 КУпАП розпивання алкогольних напоїв в публічному місці, 5 за ст.  175-1 КУпАП за куріння в забороненому місці та 2 за ст. 173 КУпАП хуліганство.

Проводиться певна робота щодо сприяння особам, які звільнилися з місць позбавлення волі, у наданні допомоги в соціальній адаптації. З цією метою в районі створена та функціонує спостережна комісія, яка активно співпрацює з Нікольським ВП Волноваського ВП ГУНП в Донецькій  області щодо документування осіб, звільнених з місць позбавлення волі та здійснення нагляду за раніше засудженими особами. З метою надання допомоги раніше засудженим, в ресоціалізації проводиться їх опитування щодо паспортизації, наявності житла та реєстрації, працевлаштування, потреби в лікуванні, матеріальній допомозі тощо. Зазначена інформація розглядається на засіданнях спостережної комісії з метою оперативного вирішення проблемних питань.

Значна увага приділяється забезпеченню охорони публічного порядку і безпеки громадян та профілактики правопорушень.

Нікольським відділенням поліції було проведено 9 оперативно-профілактичних відпрацювань території обслуговування, проведено місячник добровільної здачі зброї, операцію «Розшук», «Зброя – вибухівка», «Перевізник», «Візит», «Літо», «Мігрант», «Мак», «Лісоруб» щоп`ятниці проводиться оперативно-профілактичні заходи та патрулювання смт  Нікольське.

Особовим складом Нікольського відділення поліції проводиться щоденне патрулювання нарядами поліції, які задіяні на охорону публічного порядку на території автостанції в смт Нікольське, де проводяться заходи з перевірки військовослужбовців на предмет перевезення ними зброї та вибухівки. Також працівниками поліції проводяться перевірки відділення «Нова пошта» з метою запобігання відправлення військовослужбовцями заборонених предметів.

Нікольським відділенням поліції для належного забезпечення охорони публічного порядку та профілактики скоєння кримінальних правопорушень цілодобово створено сектор реагування патрульної поліції, які несуть службу на території обслуговування.

З метою покращення роботи в даному напрямку, головою райдержадміністрації були конкретизовані завдання та доручення відповідним службам і органам. На  основі вищевикладеного, керуючись Законом України “Про місцеві державні адміністрації”, колегія райдержадміністрації

 

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію начальника Нікольського ВП Волноваського ВП ГУНП в Донецькій області Фадєєва Д.С. про стан  взаємодії Нікольського відділення поліції з  Нікольською районною державною адміністрацією у сфері забезпечення законності, боротьби із злочинністю, охорони публічного порядку і безпеки громадян та  результати діяльності відділення на території Нікольського району Донецької області взяти до відома.

2. Рекомендувати Нікольському  відділенню поліції  Волноваського відділу поліції ГУНП в Донецькій області (ФАДЄЄВ):

 1) щоквартально на   нарадах  з керівниками силових структур та контролюючих органів району  в райдержадміністрації розглядати питання про стан оперативної обстановки на території району;

2) до 1 лютого  щорічно  розробляти  та  погоджувати з селищною та сільськими радами графік заслуховування звітів інспекторів сектору превентивної діяльності відділення поліції перед населенням та забезпечити його реалізацію;

3) провести семінар-нараду з головами селищної та сільських рад з питань відновлення діяльності громадських формувань з охорони публічного порядку;

4) на підставі аналізу криміногенної ситуації організувати та провести  комплексні  відпрацювання Нікольського району, спрямовані на стабілізацію оперативної обстановки.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Про стан  взаємодії Нікольського відділення поліції з  Нікольською районною державною адміністрацією у сфері забезпечення законності, боротьби із злочинністю, охорони публічного порядку і безпеки громадян та  результати діяльності відділення на території Нікольського району Донецької області

 

 Зміцнення законності і правопорядку в державі, підвищення ефективності боротьби зі злочинністю, в умовах сьогодення стало одним із головних напрямків діяльності всіх державних органів і суспільства в цілому та в Нікольському районі зокрема.

Взаємодія правоохоронних органів між собою та з органами влади завжди відігравала важливу роль у забезпеченні правопорядку. При об'єднанні зусиль правоохоронних та органів державної влади підвищується результативність, ефективність та дієвість контрольної діяльності у боротьбі зі злочинами та профілактики правопорушень.

З метою забезпечення протидії злочинності, уповільнення темпів її зростання, поступового нарощування зусиль державних органів і громадськості в боротьбі зі злочинністю, структурними підрозділами  райдержадміністрації, виконкомами  сільських та селищних рад, правоохоронними і контролюючими органами  району   проводиться спільна скоординована робота, спрямована на виконання заходів щодо профілактики правопорушень на території району.

Питання забезпечення протидії злочинності, зміцнення правопорядку протягом  поточного року постійно розглядалися на  нарадах голови райдержадміністрації з керівниками силових структур та контролюючих органів району.

 З метою моніторингу криміногенної ситуації в районі, підвищення ефективності здійснення повноважень щодо забезпечення законності, забезпечення прав і свобод громадян щодобово відслідковується інформація про стан правопорядку в районі.

За 5 місяців 2019 року до відділу поліції надійшло 1556 заяв та повідомлень громадян про кримінальні правопорушення та інші події, з них з ознаками кримінального правопорушення 141, тяжких та особливо тяжких 31. За вказаний період розкрито 53 злочинів, у тому числі 19 тяжких та особливо тяжких. Слідчим відділенням Нікольського ВП Волноваського ВП ГУНП в Донецькій області було пред’явлено про підозру Ф.2 – 46 особам (41 особам з зареєстрованих поточного року та 5 зареєстрованих минулих років). З обвинувальним актом до суду направлено 54 (37 поточного року та 17минулих років)  кримінальних проваджень. Закрито відповідно до ст. 284 КПК України – 83 кримінальних проваджень.

За 5 місяців поточного року оперативними службами відділення поліції було розкрито 27крадіжок  із  60  зареєстрованих.

За фактами незаконного зберігання зброї та боєприпасів за 5 місяців 2019 року розпочато досудове розслідування  в 12 кримінальних провадженнях, з незаконного обігу вилучено 3 вогнепальні зброї, 6 гранат та 931 набоїв.

Співробітниками оперативних служб здійснено зусилля щодо виявлення та вилучення з незаконного обігу наркотичних речовин. Для досягнення  якісних результатів в цій роботі активно використовуються методи оперативно-розшукової діяльності, інтенсивно відпрацьовуються місця проведення дозвілля громадян, оперативно перевіряються навчально-виховні установи, проводяться спецоперації. Співробітниками відділення поліції  за 5 місяців 2019 року виявлено і задокументовано 13 злочинів, пов'язаних з незаконним обігом наркотичних речовин.

З незаконного обігу вилучено382 гр. наркотичних речовин (канабіс).

На виконання  програм та заходів з боротьби зі злочинними проявами в суспільстві, структурними підрозділами райдержадміністрації, причетними до роботи з дітьми, спільно з працівниками відділення поліції проведена робота щодо профілактики дитячої бездоглядності, попередження злочинності, жорстокості та насильства в молодіжному середовищі, формування здорового способу життя.

На профілактичному обліку     у      Нікольському       відділенні     поліції       перебуває           1 неповнолітня особа.  За поточний період було складено 2 адміністративних протоколів за ст.. 178 ч.5 КУпАП розпивання алкогольних напоїв в публічному місці та 5 за ст.  175-1 КУпАП за куріння в забороненому місці та 2 за ст. 173 КУпАП хуліганство.

Проводиться певна робота щодо сприяння особам, які звільнилися з місць позбавлення волі, у наданні допомоги в соціальній адаптації. З цією метою в районі створена та функціонує спостережна комісія, яка активно співпрацює з Нікольським ВП Волноваського ВП ГУНП в Донецькій  області щодо документування осіб, звільнених з місць позбавлення волі та здійснення нагляду за раніше засудженими особами. З метою надання допомоги раніше засудженим в ресоціалізації проводиться їх опитування щодо паспортизації, наявності житла та реєстрації, працевлаштування, потреби в лікуванні, матеріальній допомозі тощо. Зазначена інформація розглядається на засіданнях спостережної комісії з метою оперативного вирішення проблемних питань. Станом на 30 травня  2019 року до районної спостережної комісії з установ  виконання покарань надійшло 6  повідомлень  про звільнення раніше засуджених, фактично прибуло та поставлено на облік 8 осіб.

За 5 місяців 2019 року раніше засудженими особами скоєно 4 злочини, за аналогічний період минулого року –24, у стані алкогольного сп’яніння - 4 (за минулий рік 23). На профілактичному обліку в відділені  поліції знаходиться:

-     раніше засуджених, з непогашеною судимістю –  45

-          осіб під адміністративним наглядом –11

-          формально підпадають під адміністративний нагляд –17

-          особи, що скоюють насилля в сім’ї – 54

Значна увага приділяється забезпеченню охорони публічного порядку і безпеки громадян та профілактики правопорушень.

Нікольським відділенням поліції було проведено  9 оперативно – профілактичних відпрацювань території обслуговування, проведено місячник добровільної здачі зброї, операцію «Розшук», «Зброя – вибухівка», «Перевізник», «Візит», «Літо», «Мігрант», «Мак», «Лісоруб» щоп`ятниці проводиться оперативно – профілактичні заходи та патрулювання смт  Нікольське.

Особовим складом Нікольського відділення поліції проводиться щоденне патрулювання нарядами поліції, які задіяні на охорону публічного порядку на території автостанції в смт Нікольське, де проводяться заходи з перевірки військовослужбовців на предмет перевезення ними зброї та вибухівки. Також працівниками поліції проводяться перевірки відділення «Нова пошта» з метою запобігання відправлення військовослужбовцями заборонених предметів.

Нікольським відділенням поліції для належного забезпечення охорони публічного порядку та профілактики скоєння кримінальних правопорушень цілодобово створено сектор реагування патрульної поліції, які несуть службу на території обслуговування.

При несенні служби на маршрутах патрулювання було складено  1233 адміністративних протоколів,  з них ст. 51,44 КУпАП –0, 191 КУпАП – 6, ст. 192, 195 КУпАП –61, ст. 184 КУпАП – 23, ст. 173 КУпАП- 7, ст. 178 КУпАП – 382, ст. 173-2 КУпАП – 45, ст. 175-1 КУпАП- 7, ст. 176-177 КУпАП – 35, ст. 187 КУпАП – 62, ст. 154, 156 КУпАП – 8, ст. 190 КУпАП – 3, ст. 180 КУпАП – 1,ст. 122 КУпАП.-200, ст. 121 КУпАП.-190, ст. 130 КУпАП.-56, ст. 126 КУпАП.-58, ст. 127 КУпАП.-40, ст. 124 КУпАП.-3,ст. 125 КУпАП.-35,ст. 44 КУпАП-1 ст. 155 КУпАП.-1, ст. 132 КУпАП.-1, ст. 183 КУпАП.-2,ст. 185 КУпАП.-1

Окрім цього, керівництвом Нікольського відділення поліції значна увага приділяється особистому прийому громадян. Проводиться ряд організаційних питань щодо неухильного дотримання особовим складом відділення поліції  вимог Закону України «Про звернення громадян», Закону України «Про доступ до публічної інформації», відомчих наказів МВС України, наказів та доручень ГУНП в Донецькій області щодо організації роботи зі зверненнями та запитами народних депутатів України, зверненнями громадян, їх особистого прийому. Керівництвом Нікольського ВП Волноваського ВП ГУНП в Донецькій області забезпечено безумовне виконання відомчих нормативних документів, які регламентують порядок прийому, обліку, реєстрації та розгляду заяв і повідомлень про злочини та події. Постійно здійснюються заходи щодо покращення  якості особистого прийому громадян та створення належних умов, спрямованих на реалізацію їх конституційних прав щодо звернень, з цього приводу складено графіки прийому громадян у відділенні поліції та виїзного прийому громадян керівництвом відділення поліції у приміщеннях сільських рад району, де ведеться реєстрація звернень громадян, що надійшли під час виїзних прийомів.

У діяльності Нікольського ВП Волноваського ВП ГУНП в Донецькій області існують проблемні питання, які потрібно вирішувати за участю керівництва органів місцевої влади та самоврядування.                                                                           

На даний час необхідно придбання для відділення поліції службового автомобіля та забезпечення паливо-мастильними матеріалами наявні службові автомобілі відділення поліції, з метою належного реагування та запобігання надзвичайних ситуацій, проведення оперативних відпрацювань території району та здійснення охорони публічного порядку, профілактики скоєння кримінальних правопорушень та розкриття і розслідування зареєстрованих злочинів.

 

 

Начальник Нікольського ВП

Волноваського ВП ГУНП в Донецькій області

полковник поліції                                                                                          Д.ФАДЄЄВ