Коленія РДА 18.04.2018 року Проект рішення колегії райдержадміністрації Інформація про підготовку до літнього оздоровлення та відпочинку учнівської молоді у 2018 році

Posted in 2018 рік

Інформація

про підготовку до літнього оздоровлення

та відпочинку учнівської молоді у 2018 році

 

На виконання Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», завдання 14 «Організація відпочинку та оздоровлення дітей та молоді, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки» розділу «Діяльність стосовно дітей, молоді та сімей» Програми економічного і соціального розвитку Нікольського району на 2018 рік, з метою створення оптимальних умов для оздоровлення дітей розпорядженням голови Нікольської районної державної адміністрації від 03.04.2018 року №145 «Про оздоровлення та відпочинок дітей Нікольського району в 2018 році» затверджено заходи щодо підготовки та проведення оздоровлення та відпочинку дітей..

На оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки з місцевого бюджету виділено 420,0 тис. грн.. Відділом у справах сім’ї, молоді та спорту проведено роботу щодо реєстрації в електронній системі закупівель «Prozorro», як замовник послуг дитячих таборів (путівки на оздоровчі зміни з наданням комплексу медичних послуг для дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки). Ведеться журнал обліку заяв дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, та виявили бажання оздоровитися.

З метою організації змістовного відпочинку, оздоровлення та дозвілля дітей під час літніх канікул у 2018 році відділом у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації проведено роботу щодо збору заявок на оздоровлення влітку 2018 року, підготовлено та розповсюджено інформаційні листівки щодо літньої кампанії в 2018 році, статті в районну газету «Заря Приазовья».

З березня поточного року було зібрано прогнозні показники чисельності дітей шкільного віку, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. З керівниками загальноосвітніх навчальних закладів було проведено інформаційну та роз’яснювальну роботу щодо заходів оздоровчої літньої кампанії.

Протягом місяця до відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації надавалась інформація щодо бажаючих оздоровити свою дитину, письмові заяви від батьків.

Постійно ведеться інформаційна робота з батьками дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. Із загальної кількості батьків, які планують оздоровити дітей, пріоритетними є табори, які знаходяться на Азовському узбережжі.

Під час літніх канікул у Нікольському районі влітку 2018 року планується відкрити на базі 16 загальноосвітніх навчальних закладів: 14 пришкільних таборів та 2 майданчики, в яких змістовним відпочинком буде охоплено 810  дітей  (560 дітей шкільного віку і 250 дітей  школи майбутнього першокласника).

Відділом у справах сім’ї, молоді та спорту та відділом освіти райдержадміністрації ведеться спланована  системна робота з організації оздоровлення та відпочинку дітей:

Керівники шкіл планують якісно використовувати власну базу  загальноосвітніх навчальних закладів для забезпечення належного рівня організації повноцінного відпочинку, оздоровлення  та зайнятості дітей.

Програмою економічного та соціального розвитку району на 2018 рік передбачено кошти  на відпочинок дітей шкільного віку у сумі 71,3 тис.грн.

У період  відпочинку дітей у пришкільних таборах значна увага буде приділятися організації виховної роботи, спрямованої на формування навичок здорового способу життя, виховання у дітей почуття патріотизму, національної свідомості, відродження національних традицій, обрядів та звичаїв. Планується проведення екскурсій до м. Маріуполь, смт Нікольське, смт Мангуш,  визначних місць бойової слави Нікольського району. 

Цікаві заходи, проведені у таборах, відгуки дітей, батьків будуть висвітлюватись на шкільних веб-сайтах, сторінках місцевої преси.      

Питання оздоровлення дітей знаходиться на постійному контролі відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації та відділу освіти райдержадміністрації.

 

 

 

Начальник відділу                                                                                

у справах сім’;ї, молоді

та спорту райдержадміністрації                                                               О.В.Кубарєв