Колегія РДА 16.05.2018 Проект рішення колегії райдержадміністрації Про підсумки роботи підприємств житлово-комунального господарства району в опалювальний період 2017-2018 років і завдання на період підготовки до роботи в зимових умовах 2018-2019 років

Posted in 2018 рік

 

УКРАЇНА

НІКОЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РІШЕННЯ

колегії районної державної адміністрації

 

 

від ________________№ _________

    смт Нікольське

   

Про підсумки роботи підприємств

житлово-комунального господарства району

в опалювальний період 2017-2018 років

і завдання на період підготовки до роботи

в зимових умовах 2018-2019 років

 

 

Основним завданням підприємств житлово-комунальної сфери діяльності, енергетики, транспорту, зв’язку та дорожнього господарства є забезпечення населення якісними послугами у відповідності до вимог діючого законодавства.

За підсумками роботи підприємства житлово-комунальної сфери діяльності в опалювальний період 2017-2018 років, в цілому, забезпечили отримання населенням комунальних послуг.

Так, філією «Автодор № 4» дочірнього підприємства «Донецький облавтодор» в осінньо-зимовий період своєчасно та ефективно проведено роботи щодо прибирання снігових заметів та ожеледиці.

Невідокремленим підрозділом «Володарський район електричних мереж» ПАТ ДТЕК «Донецькобленерго» в період з жовтня 2017 року по квітень 2018 року для споживачів району забезпечено постачання близько 26,0 млн кВт/год електроенергії, а саме: населенню – 16,4 млн кВт/год, бюджетним установам - 3,0 млн кВт/год, іншим споживачам –                        6,6 млн кВт/год.

ТОВ «Володарськавто» забезпечило бесперебійні пасажирські перевезення на території району. Протягом зимового періоду 2017-2018 років  проблемні питання, які мали місце, вирішувались керівництвом самостійно, своєчасно та в найкоротші терміни.

Станційно-лінійна дільниця № 2 Комбінований центр телекомунікацій                                     № 543 ДФ ПАТ «Укртелеком» забезпечило виконання завдань щодо стабільного стаціонарного телефонного зв’язку на  території Нікольського району.

Відповідно до розпорядження  голови  райдержадміністрації  від 21 вересня                   2017 року № 273 розпочато опалювальний період 2017-2018 років  з 16 жовтня 2017 року і завершено 10 квітня 2018 року згідно розпорядження  голови  райдержадміністрації              від 20 березня 2018 року № 114.

Опалювальний  сезон  в  районі  проходив  стабільно, без надзвичайних ситуацій. В Нікольському  районі теплопостачання  бюджетних установ  та  підприємств  здійснюють          23 котельні, з них:  16 - на газовому  паливі, 5 - на  твердому  паливі та 2 - котельні  використовують  електроенергію.

В цьому опалювальному  сезоні одна котельня КЗ «Нікольська загальноосвітня школа I-III ступенів № 1 імені Якименка А.Д. Нікольської районної ради Донецької області» опорна школа  у  зв’язку  з капітальним ремонтом  не  працювала.

За опалювальний  період 2017-2018 років споживання енергоресурсів бюджетними установами склало 3010,0 тис. кВт/год, природного газу у порівнянні з попереднім роком спожито на 54,1 тис. м3 менше.

Лікувальні заклади, що працювали в опалювальний період, було забезпечено теплом.

Котельня Нікольської центральної районної лікарні в опалювальний період працювала стабільно. Незначні поломки не призвели до порушення температурного режиму в лікарні.

Зимовий період 2017-2018 років в структурних підрозділах КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Нікольської районної ради  Донецької області»  пройшов  без проблем, які  могли б суттєво вплинути на  роботу  закладів. За опалювальний сезон було використано твердого палива на суму 117,45 тис. грн.

 Протягом зимового періоду 2017-2018 років заклади культури району опалювались в межах бюджетних коштів, спрямованих на оплату енергоносіїв.

Проблем з газопостачанням споживачів району, які б суттєво вплинули на життєдіяльність району, в поточному опалювальному періоді не виникало. За опалювальний період споживачам району було подано газу  12,75 млн. м3.

На території Республіканскої, Новокраснівської, Боївської, Малоянисольської, Темрюцької, Касянівської сільських рад знаходяться багатоквартирні житлові будинки, квартири,  які майже на 100% приватизовано мешканцями. Триває робота  щодо подальшого створення ОСББ у всіх багатоквартирних будинках комунальної власності району.

У районі створено 26 об’єднань, до яких увійшло 30 багатоквартирних житлових будинків, що становить 44,1% від загальної кількості будинків, площа яких складає                       27,0 тис. м2.

На території району протягом зимового  періоду 2017-2018 років сталося 7 пожеж,  матеріальний збиток від яких склав 372,8 тис.грн.

В цілому, в частині проходження опалювального періоду, структурні підрозділи районної державної адміністрації, виконкоми  селищної та сільських рад,  бюджетні  заклади та  інші підприємства, організації та установи району усіх форм власності спрямували  діяльність на виконання всіх організаційно-технічних заходів та забезпечили сталу роботу об’єктів господарського  комплексу та соціальної сфери в осінньо-зимовий період                 2017-2018 років на достатньому рівні.

Детальний перелік необхідних робіт викладено в організаційно-технічних заходах щодо підготовки об’єктів житлово-комунального господарства району до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років (додаток 1).

Селищною та сільськими радами проведено аналіз проходження опалювального періоду 2017-2018 років та з урахуванням проблем, які виникали в опалювальний період, розроблено заходи з підготовки об’єктів комунальної власності до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років.

З метою усунення недоліків, що мали місце в осінньо-зимовий період 2017-2018 років у роботі підприємств житлово-комунальної сфери діяльності, обслуговуючих підприємств і організацій, та забезпечення якісної підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та енергетики до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років, відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги», керуючись ст. 20, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», колегія  райдержадміністрації  

 

ПРОПОНУЄ:

1. Інформацію про підсумки роботи підприємств житлово-комунального господарства району в опалювальний період 2017-2018 років і завдання на період підготовки до роботи в зимових умовах 2018-2019 років взяти до відома.

2. Схвалити організаційно-технічні заходи щодо підготовки об’єктів житлово-комунального господарства району до роботи в зимових умовах 2018-2019 років                            (додаток 1).

3. Створити районну робочу групу по контролю за ходом підготовки об’єктів житлово-комунального господарства району та  соціальної сфери до роботи в зимових умовах 2018-2019 років та затвердити її персональний склад (додаток 2).

4. Робочій групі щотижнево аналізувати хід підготовки об’єктів житлово-комунального господарства району до роботи в зимових умовах 2018-2019 років.

5. Рекомендувати виконкомам селищної та сільських рад,бюджетним  закладам та  іншим підприємствам, організаціям та установам району усіх форм власності:

1) забезпечити виконання передбачених заходів щодо підготовки житлово-комунальних об’єктів, незалежно від форми їх власності, до роботи в осінньо-зимовому періоді 2018-2019 років, у термін до 01 жовтня 2018 року;

2) забезпечити своєчасне та у повному обсязі фінансування запланованих заходів з підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в опалювальному періоді 2018-2019 років;

3) вжити додаткових заходів для поповнення обігових коштів підприємств комунальної власності за рахунок підвищення рівня платежів споживачами за надані послуги, сприяти проведенню претензійно-позовної роботи підприємствами житлово-комунальної сфери діяльності, забезпечити беззбиткову роботу житлово-комунальних підприємств на виконання Закону України «Про житлово-комунальні послуги» та нормативно-правових актів, що регулюють відносини у сфері житлово-комунальних послуг.

4) передбачити в місцевих бюджетах коштів на розробку проектів, спрямованих на здійснення комплексу енергоефективних заходів на об’єктах житлово-комунального господарства;

5) вжити заходів щодо оснащення за рахунок коштів  місцевих бюджетів багатоповерхового  житлового фонду загальнобудинковими приладами  теплової енергії та холодної води на  рівні  100% , у  термін до 31 липня 2018 року; 

6) разом з енерго-, газо-, водопостачальними організаціями продовжити роботу щодо забезпечення розрахунків споживачами за використані енергоносії та погашення заборгованості поточного року;

7) забезпечити своєчасне та у повному обсязі фінансування поточних платежів та погашення заборгованості за комунальні послуги організаціями бюджетної сфери;

8) забезпечити своєчасне виділення коштів, передбачених планом фінансування у поточному році в місцевих бюджетах на ремонт житла комунальної власності, з урахуванням завершення робіт,  у термін до 01 жовтня 2018 року;

9) забезпечити вугільні опалювальні котельні твердим паливом в обсягах не нижче нормативної місячної потреби, сприяти закупівлі твердого палива у необхідних обсягах для сталого виробництва тепла у наступний осінньо-зимовий період незалежно від відомчого підпорядкування котелень;

10) з метою отримання номінації постачання природного газу забезпечити  своєчасне укладення договорів на постачання природного газу на опалювальний період                              2018-2019 років  підприємствами бюджетної сфери з газопостачальними компаніями, у термін до 01 вересня 2018 року;

9) забезпечити проведення ремонтних робіт з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років всіх бюджетних установ, розташованих на території селищної, сільських рад;

10) вжити заходів щодо ремонту доріг комунальної власності та забезпечення належного утримання вулично-дорожньої мережі в зимовий період;

11) у разі встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги з неповним відшкодуванням витрат підприємств на їх надання, передбачити у місцевих бюджетах кошти на компенсацію різниці у тарифах.

6. Відділу управління  персоналом,  з організаційних питань та інформаційної політики апарату райдержадміністрації (Рощупкіна) постійно висвітлювати у засобах масової інформації та на офіційному веб-сайті райдержадміністрації хід підготовки підприємств житлово-комунального господарства району  до роботи в осінньо-зимовий період                          2018-2019 років.

7. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації (Аліпа) активізувати роботу щодо надання населенню району житлових субсидій.

8. З метою попередження та недопущення пожеж і загибелі людей, рекомендувати ДПРЧ – 100 ГУ ДСНС України у  Донецькій області (Пандазі)  здійснити перевірку об’єктів   соціальної сфери району на  предмет протипожежних заходів.

9. Відділу житлово-комунального господарства райдержадміністрації (Терещенко):

1) тримати на  контролі  виконання організаційно-технічні заходи щодо підготовки об’єктів житлово-комунального господарства району до роботи в зимових умовах                     2018-2019 років;

2) підготувати проект розпорядження  голови райдержадміністрації з даного питання.                            

 

 

Додаток 2

до рішення колегії

райдержадміністрації

___________№_____

 

СКЛАД

районної робочої групи по контролю за ходом підготовки об’єктів житлово-комунального господарства району до роботи в зимових умовах 2018-2019 років

 

Кінак

Наталя Анатоліївна

-

в.о. заступника голови райдержадміністрації, голова робочої групи

Лозінська

Наталя Борисівна

-

провідний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства райдержадміністрації, секретар робочої групи

 

Члени робочої групи:

 

Аліпа

Світлана Анатоліївна

-

начальник управління соціального захисту населення  райдержадміністрації

Бурлаков

Сергій Анатолійович

 

-

 

начальник станційно-лінійної дільниці № 2 комбінованого центру телекомунікацій № 543 ДФ ПАТ «Укртелеком» (за згодою)

Галікбарова

Марія Павлівна

-

начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації

Гуц

Тетяна Станіславівна

-

начальник фінансового управління райдержадміністрації

Куліковська

Ольга Миколаївна

-

головний лікар КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Нікольської районної ради  Донецької області» (за згодою)

Рощупкіна

Світлана Михайлівна

-

начальник відділу управління  персоналом,  з організаційних питань та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Саталкіна

Маргарита Миколаївна

-

державний інспектор з енергетичного нагляду                    Маріупольського відділення інспекції Держенергонагляду в Донецькій області (за згодою)

Терещенко

Сергій Федорович

-

начальник відділу житлово-комунального господарства райдержадміністрації

Третяк

Анжела Петрівна

-

начальник відділу освіти райдержадміністрації

Чумаков

Олексій Михайлович

-

начальник служби  газових  мереж ПАТ «Маріупольгаз» (за згодою)

Шамлі

Сергій Савелійович

-

головний лікар Нікольської центральної районної лікарні (за згодою)

Юзвінкевіч

Сергій Вілійович

-

начальник НП «Володарський район електричних мереж» ПАТ «ДТЕК ДОНЕЦЬКОБЛЕНЕРГО» (за згодою)

 

 

Керівник апарату райдержадміністрації                                                              А.Л.Плахотная

 

 

                                                                                                                                                     

Додаток 1

до рішення колегії

райдержадміністрації

___________№_____

Організаційно-технічні заходи

щодо підготовки об’єктів житлово-комунального господарства району до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років

 

КП «Володарськ-водомережа»                                                                                                                                                                                                                                              

 

Найменування заходів

Одиниця виміру

Кількість

 

Термін виконання

Ремонт насосного обладнання модулів GSM та SPX – 4

тис. грн

40,0

 

Травень-серпень

2018 року

Усунення аварійних дільниць водопроводу

тис. грн

20,0

Травень-вересень

2018 року

Придбання та установка насосного обладнання Sub drive - 300

тис. грн

136,0

Травень-серпень

2018 року

 

ТОВ «Зоря-комсервіс»

 

Найменування заходів

Одиниця виміру

Кількість

 

Термін виконання

Ремонт та заміна глибинних насосів у свердловинах

тис. грн

100,5

Травень-червень 2018 року

Заміна центральної водопровідної мережі (3км)

тис. грн

450,0

Травень-жовтень 2018 року

 

КП «Кальчик-комсервіс»

 

Найменування заходів

Одиниця виміру

Кількість

 

Термін виконання

Заміна  водогону  с. Келерівка

тис. грн

100,0

Травень-червень 2018 року

Буріння  свердловини с. Кальчик

тис. грн

350,0

Травень-липень

2018 року

Запуск 2-х свердловин с. Кальчик

тис. грн

30,0

Травень 2018 року

Водогін с. Кальчик 1,0 км.

тис. грн

100,0

Травень-серпень 2018 року

Чистка свердловини с. Келерівка

тис. грн

25,0

Травень-червень 2018 року

 

ПП «Бойове-комсервіс»

 

Найменування заходів

Одиниця виміру

Кількість

 

Термін виконання

Заміна та  утепління наружної частини водогону

тис. грн

10,0

Травень-червень 2018 року

Утеплення  колодязів

тис. грн

2,0

Серпень-жовтень 2018 року

Ремонт  воданапорних башт ( зварювальні  роботи )

тис. грн

5,0

Травень-жовтень 2018 року

Благоустрій  території  скважин

тис. грн

1,0

Липень 2018 року

Придбання глубинного насосу для свердловини

тис. грн

20,0

Липень 2018 року

Утеплення центрального водогону

тис. грн

2,0

Серпень-жовтень 2018 року

Ремонт водопровідної мережі

тис. грн

20,0

Червень 2018 року

 

КП «Комсервіс»

 

Найменування  заходів

Одиниця  виміру

Кількість

Термін  виконання

Зробити запас суміші для посипки тротуарів та небезпечних перехресть

м3

10-15

Жовтень 2018 року

Зробити запас пального

 

тис. грн

3,0

Листопад 2018 року

Розчистити контейнерні майданчики від мусору для безперебійного доступу сміттєзбиральної машини

тис. грн

8,0

Жовтень-листопад 2018 року

Ліквідувати очерет та мусор з русла річки для проточності під час паводку.

тис. грн

3,0

Листопад-лютий 2018 року

Інші непередбачені заходи для функціонування інфраструктури селища в зимовий період.

тис. грн

5,0

Листопад-березень

2018 року

 

ПП Танаджи С.Г.

 

Найменування заходів

Одиниця виміру

Кількість

 

Термін виконання

Капітальний ремонт автомобіля (сміттєвоза).  

тис. грн

100,0

 

Травень-жовтень

2018 року

Придбання  спецодягу

тис. грн

15,0

Травень-жовтень

2018 року

Придбання  ПММ

тис. грн

25,0

Травень-жовтень

2018 року

 

Нікольська селищна рада

 

Найменування заходів

Одиниця виміру

Кількість

 

Термін виконання

Ремонт доріг  комунальної власності

тис. грн

1284,2

Травень-жовтень 2018 року

Поточний  ремонт  вуличного освітлення

тис. грн

40,2

Травень-жовтень 2018 року

Розширення  зони освітлення

тис. грн

60,4

Травень-жовтень 2018 року

Аварійний ремонт системи водопостачання в смт Нікольське

тис. грн

10,0

Травень-жовтень 2018 року

 

 Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків

 

Найменування заходів

Одиниця виміру

Кількість

 

Термін виконання

Зорянська  сільська  рада

«Зоря-2а»:

- заміна вікон та дверей

тис. грн

20,0

Травень-вересень

2018 року

«Зоря-1»:

- заміна вікон  у під’їзді

тис. грн

9,0

Травень-вересень

2018 року

«Зоря -5»:

- - заміна вікон та дверей

тис. грн

20,0

Травень-вересень

2018 року

«Зоря 26»:

- посилення  дверних  навісів

тис. грн

6,0

Травень-вересень

2018 року

«Зоря 4»:

- ремонт під’їзду

тис. грн

8,0

Травень-вересень

2018 року

«Зоря 3»:

- заміна вікон  у під’їзді

тис. грн

15,0

Травень – вересень 2018 року

«Зоря 6»

- ремонт під’їзду

тис. грн

5,0

Травень-вересень

2018 року

«Зоря 11»:

- ремонт фронтонів

тис. грн

7,0

Травень-жовтень 2018 року

 

Нікольська селищна  рада

 

«Куйбишевська фортеця»:

- ремонт покрівлі

- благоустрій

-заміна ламп на енергозберігаючі

тис. грн

11,2

 

Травень-вересень

2018 р.

«Надія»

- ремонт покрівлі

- ремонт козирьків

тис. грн

6,0

Травень -вересень

2018 р.

 

«Еталон»:

- частково ремонт покрівлі

- ремонт  димарів

-ремонт під`їздних козирьків

тис. грн

11,4

Травень-вересень

2018 р.

«Дружба»

- укладання плитки перед під`їздом 20 м2

- ремонт тамбурів у середені будинку, заміна покрівлі на тамбурах -4

- реконструкція  щитової

тис. грн

26,5

Травень -вересень

2018 р.

 

«Затишок»

-          ремонт покрівлі

-          відновлення вимощення будинку

-          заміна плитки на  сходах у під`їзді

тис. грн

35,0

Травень -вересень

2018 р.

 

«Шале»

-          відновлення вимощення

-          утеплення дверей

-          - ремонт під`їздів

-          заміна вікна у під`їзді

-          благоустрій

тис. грн

16,5

Травень -вересень

2018 р.

 

 

«Чапаєва-117»

- ремонт покрівлі частково

- відновлення вимощення

тис. грн

40,0

Травень -вересень

2018 р.

 

«Міні-господар»

- відновлення вимощення будинку

- ремонт під`їздів

тис. грн

7,0

Травень -вересень

2018 р

 

Філія  «Автодор №4» ДП «Донецький облавтодор»

 

Найменування заходів

Одиниця виміру

Кількість

 

Термін виконання

Заготовка  відсіву та  солі

тис. грн

636,36

 

Травень-жовтень

2018 року

Ремонт дорожньо-будівельної техніки

тис. грн

210,0

Травень-жовтень

2018 року

Ремонт санітарно-побутових приміщень

тис. грн

250,0

Вересень - жовтень

2018 року

Придбання зимового спецодягу та  взуття

тис. грн

85,0

Травень-жовтень

2018 року

Підготовка баз для ПСС

тис. грн

1,5

Травень-жовтень

2018 року

 

ПАТ «Маріупольгаз»

 

Програма підготовки до роботи в зимовий період 2018–2019 років                                 ПАО «Маріупольгаз» запланувала  наступні  заходи

 

Найменування заходів

Термін виконання

Технічне обслуговування газопроводів і споруд

Травень-жовтень

2018 року

Проведення технічного обслуговування внутрішньо будинкового газового обладнання в приватному і багатоквартирному секторах

Травень-жовтень

2018 року

 

НП «Володарський район електричних мереж»

ПАТ «ДТЕК ДОНЕЦЬКОБЛЕНЕРГО»

 

Найменування заходів

Одиниця виміру

Кількість

 

Термін виконання

Капітальний  ремонт  повітряних електричних ліній  напругою 0,4 кВ

км

6,16

 

Травень-жовтень

2018 року

Заміна дерев’яних та залізобетонних опор, які  неприродні до подальшої експлуатації

шт.

172

Травень-жовтень

2018 року

Заміна стале-алюмінівих проводів

км

19,17

Травень-жовтень

2018 року

Заміна ізоляторів високої напруги

шт.

55

Травень-жовтень

2018 року

Капітальний  ремонт  трансформаторних підстанцій ТП-10/0,4 кВ

шт.

15

Травень-жовтень

2018 року

Розчистка  траси  ПЛ-10 кВ від заросту  кущів та  підліску і  вирубування окремих дерев та гілок в охоронній зоні ПЛ

км

20,55

Травень-жовтень

2018 року

Розчистка  траси  ПЛ- 0,4 кВ від заросту  кущів та  підліску і  вирубування окремих дерев та гілок в охоронній зоні ПЛ

км

37,02

Травень-жовтень

2018 року

 

Цех телекомунікаційних послуг № 5 Донецької філії ПАТ «Укртелеком»

 

Найменування заходів

Одиниця виміру

Кількість

 

Термін виконання

Поточний ремонт кабелю

км

7,46

Жовтень 2018 року

Поточний ремонт повітряних ліній зв’язку

км

3,92

Жовтень 2018 року

Ремонт телефонних колодязів

шт.

20

Жовтень 2018 року

 

Нікольська центральна районна лікарня

 

Найменування заходів

Одиниця виміру

Кількість

 

Термін виконання

Закінчення ремонту поліклініки

тис. грн

220,0

Травень-жовтень

2018 року

Установка  комерційного вузла обліку природного газу  засобами  дистанційної передачі даних

 

тис. грн

133,69

Травень-жовтень

2018 року

Капітальний ремонт  (модернізація) котельні автоклаву

тис. грн

12,0

Травень-жовтень

2018 року

Повірка манометрів, котельної та газового лічильника

 

тис. грн

6,0

Травень-жовтень

2018 року

Профілактичний  ремонт  всього  обладнання  котельні

 

тис. грн

10,0

Травень-жовтень

2018 року

Повірка вимірювальної техніки ЦРЛ Нікольського району на 2018 рік

 

тис. грн

25,0

Травень-жовтень

2018 року

Планові  лабораторні випробування електрообладнання «Райсельхозенерго» по ЦРЛ

 

тис. грн

15,0

Травень-жовтень

2018 року

Заміна тамбуру в дитячому  інфекційного відділені на  пластиковий, та  ремонт кімнати відвідування хворих

 

тис. грн

40,0

Травень-жовтень

2018 року

Ремонт даху гаражів лікарні

тис. грн

15,0

Травень-жовтень

2018 року

 

КЗ «Нікольський центр первинної медико-санітарної допомоги»

 

Найменування заходів

Одиниця виміру

Кількість

 

Термін виконання

Нікольська амбулаторія ЗП/СМ №1.

частковий ремонт покрівлі

заміна опалювального трубопроводу 7м у підвальному приміщенні

ревізія каналізаційних трубопроводів та колодязів

ревізія системи водопостачання, заміна кранів 12шт., трубопроводів 23м

тис. грн

 

 

13,5

Травень-жовтень

2018 року

Темрюцька амбулаторія ЗП/СМ №4.

ремонт електричної проводки

ремонт системи водопостачання

ремонт каналізації

тис. грн

1,3

Травень-жовтень

2018 року

Зорянська амбулаторія ЗП/СМ №5

ремонт системи електропостачання

ремонт системи каналізації

ревізія системи опалення

ремонт системи водопостачання

тис. грн

2,5

Травень-жовтень

2018 року

Малоянисольська амбулаторія ЗП/СМ №2

ревізія системи опалення

      ревізія системи водопостачання

тис. грн

0,8

 

Травень-жовтень

2018 року

Касянівська амбулаторія ЗП/СМ №3

ремонт системи опалення

      ремонт електропроводки

тис. грн

0,5

Травень-жовтень

2018 року

ФАП с.Бойове

ремонт системи водопостачання

ремонт каналізації

тис. грн

0,7

Травень-жовтень

2018 року

ФАП с.Малинівка

ревізія системи опалення

ремонт системи водопостачання

ремонт системи каналізації

тис. грн

1,7

Травень-жовтень

2018 року

ФП с.Новогригорівка

ревізія системи опалення

монтаж електричної проводки

тис. грн

0,5

Травень-жовтень

2018 року

ФП с.Македонівка

ремонт електричної проводки

поточний ремонт приміщення

тис. грн

0,5

Травень-жовтень

2018 року

ФП с.Зелений Яр

ремонт електричної проводки

      ревізія системи опалення

тис. грн

0,7

Травень-жовтень

2018 року

ФП с.Веселе

      поточний ремонт приміщення

 

тис. грн

0,5

Травень-жовтень

2018 року

ФАП с.Кальчик

       ремонт електричної проводки

тис. грн

0,8

Травень-жовтень

2018 року

ФП с.Федорівка

чистка системи димовидалення

ремонт грубки

тис. грн

0,8

Травень-жовтень

2018 року

 

Відділ культури і туризму райдержадміністрації

 

Найменування заходів

Одиниця виміру

Кількість

 

Термін виконання

Поточний ремонт приміщень Зорянського СБК (заміна вхідних дверей, електропроводки, поточний ремонт стелі, ганку, сцени)

 

тис. грн

105,0

Травень-жовтень

2018 року

Капітальний ремонт системи опалення Зорянського СБК (облаштування опалення електричними тепловими панелями UDEN-S)

тис. грн

300,0

Травень-жовтень

2018 року

Поточний ремонт приміщень Республіканського СБК

 

тис. грн

60,0

Травень-жовтень

2018 року

Поточний ремонт Кременівського СБК (заміна вікон, дверей на металопластикові склопакети, ремонт ганку, облаштування пандусу)

 

тис. грн

150,0

Травень-жовтень

2018 року

Нікольська районна музична школа ім. Д.К.Патричі:

Заміна цифрового пристрою лічильника газу, підготовка опалювальної системи до роботи в осінньо-зимовий період (повірка лічильника газу та ін.)

 

тис. грн

3,3

Травень-жовтень

2018 року

Поточний ремонт будівлі Краєзнавчого музею Нікольського району (укріплення фундаменту частини будівлі, ремонт та утеплення зовнішньої стіни, ремонт покрівлі, заміна вікон)

 

тис. грн

90,0

Травень-жовтень

2018 року

 

Заклади освіти району

 

        Заходи по підготовці загальноосвітніх закладів району до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років.

 

Найменування  заходів

Одиниця

виміру

 

Кількість

Термін  виконання

“Реконструкція системи теплопостачання, технічне переоснащення котельні Нікольської гімназії “Софія” з загальноосвітньою школою І ступеня № 2 Нікольської районної ради Донецької області (коригування)”

 

тис. грн

2624,658

Грудень 2018 року

КЗ «Темрюцька ЗОШ І-ІІІ ступенів» Заміна котлів

 

тис. грн

246,819

Квітень – серпень 2018 року

КЗ «Темрюцька ЗОШ І-ІІІ ступенів» Частковий ремонт будівлі школи

 

тис. грн

 

6,0

Червень – липень 2018 року

Техпереоснащення  вузла обліку  газу (КЗ Касянівська ЗОШ, Малинівська ЗОШ, Бойовська ЗОШ

 

тис. грн

 

Листопад 2018 року

КЗ «Кременівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Підключення газопроводу до діючої магістралі

тис. грн

120,0

Травень-серпень 2018 року

“Реконструкція системи теплопостачання, технічне переоснащення котельні  комунального закладу «Нікольська  загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 імені Якименка А.Д. Нікольської районної ради Донецької області» опорна школа

тис. грн

4400,0

Травень-серпень 2018 р

 КЗ "Кальчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів" Реконструкція системи теплопостачання (проект)

 

тис. грн

123,27

Листопад 2018 року

 

Інформація

щодо залишків та потреби вугілля в закладах освіти

Нікольського району станом на квітень 2018 р.

 

Назва закладу

Залишок тонн

Потреба

тонн

Потреба тис.грн.

Виділено тис.грн.

Стан заключення договору

1.

КЗ «Темрюцька ЗОШ І-ІІІ ступенів»

2, 2

70,0

315,0

322,0

Договір заключено на 100т

2.

КЗ «Республіканська ЗОШ І-ІІІ ступенів»

13,7

100,0

420,0

420,0

-

3.

КЗ «Тополинська ЗОШ І-ІІІ ступенів»

14,7

85,3

-

283,2

Договір укладений з ТОВ «АТЛАС» від 01.03.2018 р.

4.

КЗ Малоянисольський ясла-садок №10

1,6

21,4

142,0

96,9

вересень

5.

КЗ Тополинський ясла- садок

«Топольок»

2,8

40,0

163,2

163,2

На 13.04.18-придбано-11тн

6.

КЗ Асланівький ясла- садок

5,0

30,0

27,2

92,7

-

7.

КЗ Нікольський я-с №1 «Сонечко»

3,8

74,7

338,7

338,7

Договір №17, укладений з ТОВ «АТЛАС» від 06.04.2018 р.

8.

КЗ Темрюцький ясла-садок «Лукомор’є»

 

 

0

25,2

140,0

140,0

-

                 

 

 

 

Керівник апарату райдержадміністрації                                                     А.Л. Плахотная

 

 

Організаційно-технічні заходи щодо підготовки об’єктів житлово-комунального господарства району до роботи в зимових умовах 2018-2019 років розроблено відділом житлово-комунального господарства райдержадміністрації

 

 

Начальник  відділу житлово-комунального

господарства райдержадміністрації                                                            С.Ф. Терещенко