ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я районної ради Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що передбачається в оренду, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель

Posted in 23.01.2018

ПРОЕКТ

 УКРАЇНА

Н І К О Л Ь С Ь К А     Р А Й О Н Н А      Р А Д А

Р І Ш Е Н Н Я

районної    ради

 

________________ № __________

смт Нікольське

 

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що передбачається в оренду, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення державної власності площею 30,0000 га за межами населених пунктів Зорянської сільської ради Нікольського району Донецької області

Керуючись ст. 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 10, 186 Земельного кодексу України, враховуючи клопотання директора ТОВ «ПЕФ «Землі Приазов’я» від 07.02.2018 №81, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що передбачається в оренду, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення державної власності площею 30,0000 га за межами населених пунктів Зорянської сільської ради Нікольського району Донецької області.

Документація виготовлена ТОВ «ПЕФ «Землі Приазов’я» на підставі договору № 239 від 26.09.2017 р. за замовленням Головного управління Держагеокадастру у Донецькій області.

Нормативна грошова оцінка земельної ділянки площею 30,0000 га, становить: 242 863,57 грн. (двісті сорок дві тисячі вісімсот шістдесят три гривні 57 копійок).

 

Голова районної ради                                                                                                 В.М. Мітько

 

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

до проекту рішення районної ради

 

«Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що передбачається в оренду, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення державної власності 30,0000 га за межами населених пунктів Зорянської сільської ради Нікольського району Донецької області»

 

Нормативна грошова оцінка земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що передбачається в оренду, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення державної власності площею 30,0000 га за межами населених пунктів Зорянської сільської ради Нікольського району Донецької області, яка виготовлена ТОВ «ПЕФ «Землі Приазов’я» на підставі договору № 239 від 26.09.2017 р.за замовленням Головного управління Держагеокадастру у Донецькій області для визначення розміру орендної плати.

            Відповідно до Закону України «Про оцінку землі» (від 11.12.2003р. № 1378-IV) нормативна грошова оцінка проводиться з метою:

-         визначення розміру земельного податку;

-         визначення розміру орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності;

-         визначення розміру державного збору при міні, спадкуванні і даруванні земельних ділянок відповідно до закону;

-         визначення втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва;

-         розробки показників і механізмів економічного регулювання, раціонального використання й охорони земель.

Нормативна грошова оцінка земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що передбачається в оренду, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення державної власності площею 30,0000 га за межами населених пунктів Зорянської сільської ради Нікольського району Донецької області, виконана у відповідності із «Порядком грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення та населених пунктів, затвердженого наказом Держкомзему України, Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України, Міністерства аграрної політики України, Української академії аграрних наук від 27.01.2006 р. №18/15/21/11.

Інформаційною базою для нормативної грошової оцінки земель слугували: земельно-кадастрові данні стосовно правового, природоохоронного та господарського стану земельної ділянки, матеріали бонітування ґрунтів, шкала бонітету ґрунтів сільськогосподарських угідь Донецької області, проект реформування КСП «Маріупольський» Зорянської сільської ради Володарського району.

            Нормативна грошова оцінка земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що розташована за межами населених пунктів, визначаються на підставі нормативної грошової оцінки агровиробничих груп, які до них прилягають.

Нормативна грошова оцінка земельної ділянки площею 30,0000 га, становить: 242 863,57 грн. (двісті сорок дві тисячі вісімсот шістдесят три гривні 57 копійок).

 

Начальник Відділу у Нікольському

районі Головного управління

Держгеокадастру у Донецькій області                                                                       О.С. Євсєєв