23. Про Положення про стипендії перспективним спортсменам Нікольського району на 2018 рік

Posted in 27 - а сесія районної ради від 23.02.2018

проект 
УКРАЇНА
Н І К О Л Ь С Ь К А    Р А Й О Н Н А      Р А Д А
Р І Ш Е Н Н Я
районної    ради
 
_____________________№_________
смт  Нікольське
 
 

 Про Положення про стипендії
перспективним спортсменам
Нікольського району на 2018 рік
 
На виконання районної цільової Програми розвитку фізичної культури та спорту в Нікольському районі на 2017-2021 роки, керуючись статтею            43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою підтримки та стимулювання перспективних спортсменів Нікольського району, враховуючи лист відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації від 24.01.2018 року №21 , районна рада
 
ВИРІШИЛА:
 
1. Затвердити Положення про стипендії перспективним спортсменам Нікольського району на 2018 рік.
2. Вважати таким що втратило чинність рішення районної ради від                         16.05.2017 року № 7/20-297 «Про затвердження Положення про стипендії перспективним спортсменам Нікольського району».
 3. Відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації (Кубарєв) забезпечити здійснення виплати стипендій згідно Положення про стипендії перспективним спортсменам Нікольського району на 2018 рік.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань освіти, охорони здоров’я, соціального захисту населення, культури, молодіжної політики, сім’ї, фізичної культури та спорту (Челбарах).
 
 
 
Голова районної ради                                                                           В.М.Мітько
                                                                            
 
 
 
                                                     Інформація
«Про Положення про стипендії перспективним спортсменам
Нікольського району на 2018 рік»
 
 
Цим Положенням регламентується порядок призначення та виплати стипендій перспективним спортсменам Нікольського району з олімпійських, не олімпійських видів спорту, спортсменів з особливими потребами, які здатні забезпечити успішний виступ на всеукраїнських рейтингових змаганнях, чемпіонам та призерам чемпіонату України з олімпійських та не олімпійських видів спорту, чемпіонам та призерам чемпіонатів Донецької області з різних видів спорту та стимулювання перспективних спортсменів.
Стипендії призначаються з метою підтримки і стимулювання розвитку спорту вищих досягнень в Нікольському районі, морального і матеріального заохочення спортсменів для досягнення високих спортивних результатів на календарний рік за наявності відповідних призначень в районному бюджеті.
 
 
Начальник відділу                                                                                   Кубарєв О.В.    
 
                                                   ЗАТВЕРДЖЕНО
рішення районної ради
                                                                    ______________№______
                                                        
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ПОЛОЖЕННЯ
про стипендії перспективним спортсменам
Нікольського району
 на 2018 рік
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
смт Нікольське
 
 
2018 рік
 
 
 
 
I. Загальні положення
 
1. Цим Положенням регламентується порядок призначення та виплати стипендій перспективним спортсменам Нікольського району з олімпійських, неолімпійських видів спорту, які здатні забезпечити успішний виступ на чемпіонатах і кубках світу та Європи, чемпіонатах України та області (далі - стипендії).
2. Стипендії призначаються для підтримки і стимулювання розвитку спорту вищих досягнень в Нікольському районі, морального і матеріального заохочення спортсменів для досягнення високих спортивних результатів на календарний рік, за наявності відповідних призначень в районому бюджеті або інших джерел не заборонених законодавством.
3. Кількість та розмір стипендій;
- 6 щомісячних стипендій у сумі 1000 гривень учасникам всеукраїнських рейтингових змагань, чемпіонам та призерам чемпіонату України з олімпійських та не олімпійських видів спорту;
- 7 щомісячних стипендій у сумі 800 гривень чемпіонам та призерам чемпіонатів Донецької області з видів спорту;
- 6 щомісячних стипендій у сумі 300 гривень для стимулювання перспективних спортсменів.
 
II. Умови призначення стипендій
 
1. Стипендії призначаються спортсменам району - переможцям, призерам та фіналістам міжнародних та офіційних обласних та всеукраїнських змагань з олімпійських, неолімпійських видів спорту.
2. Стипендії призначаються спортсменам які в рік виплати стипендії виступають за Нікольський район.
 
III. Визначення кандидатів на призначення стипендій
 
1. Висунення кандидатів на призначення стипендії здійснюється відділом у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації за поданням керівництва дитячо-юнацької спортивної школи та окремо тренерами з олімпійських та неолімпійських видів спорту, які культивуються в районі.
 
IV. Відбір претендентів на призначення стипендій
 
1. Відбір претендентів на призначення стипендій здійснюється координаційним комітетом з питань подальшого розвитку фізичної культури та спорту, персональний склад якого затверджується розпорядженням голови райдержадміністрації (далі – комітет).
2. Клопотання відділа у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації про призначення стипендій та список спортсменів на призначення стипендій надаються на розгляд координаційному комітету з питань подальшого розвитку фізичної культури та спорту.
3. За результатами засідання комітету секретар комітету готує протокол засідання та список спортсменів щодо призначення стипендій. Список спортсменів, яким призначено  стипендії затверджується розпорядженням голови райдержадміністрації.
 
V. Організаційне забезпечення проведення відбору претендентів
 
1. Інформація про проведення відбору та визначення стипендіатів оприлюднюється на офіційному сайті райдержадміністрації та в районній газеті «Заря Приазов’я».
2. Комісія має право одержувати від відділу у справах сім’ї, молоді та спорту додаткову інформацію, документи і матеріали.
3. Обробка персональних даних перспективних спортсменів району, яким призначаються стипендії, здійснюється з урахуванням вимог Закону України "Про захист персональних даних".
 
 
VI. Порядок призначення та виплати стипендій
 
1. Стипендії призначаються згідно розпорядження голови райдержадміністрації.
2. Стипендії виплачуються щомісячно у розмірах, зазначених у пункті 3 розділу І цього Положення.
3. Виплата стипендій здійснюється відділом у справах сім’ї, молоді та спорту за рахунок коштів районного бюджету.
 
VII. Позбавлення стипендії
 
1. Позбавлення стипендії може здійснюватись згідно з розпорядженням голови райдержадміністрації, за обґрунтованим клопотанням комітету.
2. Позбавлення стипендії може відбуватись у разі порушення спортсменом навчально-тренувального процесу, зниження спортивних результатів, невиконання індивідуального плану підготовки, дискваліфікації спортсменів та інших обґрунтованих причин.
 
 
Керуючий справами районної ради                                                                  Горбатенко О.М.
 
 
Підготовлено: відділом у справах сім’ї, молоді та спорту Нікольської райдержадміністрації.
 
 
Начальник відділу                                                                                   Кубарєв О.В          
                                                                                  
 
 
 
free pokerfree poker