6. Про внесення доповнень до рішення районної ради від 21.08.2008 року № 5/22-237 «Про затвердження Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних сіл, селищ, що знаходяться в управлінні районної ради»

Posted in 31 - а сесія районної ради від 31.07.2018

проект 
УКРАЇНА
Н І К О Л ЬСЬКА   РАЙОННА   РАДА
 
Р І Ш Е Н Н Я
районної    ради
 
                                    №                               
смт Нікольське
 
alt alt
 

 

Про внесення доповнень до  рішення районної ради від 21.08.2008 року № 5/22-237  «Про затвердження Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних сіл, селищ, що знаходяться в управлінні районної ради» зі змінами
 
Згідно ст.43, 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ч. 2 ст.19 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», постанови Кабінету Міністрів Українивід 4 жовтня 1995 року № 786 «Про методику розрахунку орендної плати за державне майно та пропозиції її розподілу» зі змінами, враховуючі клопотання Управління соціального захисту населення Нікольської райдержадміністрації від 23.07.2018 № 03-16/6176 та в цілях запобігання дебіторської та кредиторської заборгованості у розрахунках між державним та місцевим бюджетами, районна рада:
 
ВИРІШИЛА:
 
1. Внести доповнення до рішення районної ради від 21.08.2008 року № 5/22-237 «Про затвердження Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних сіл, селищ, що знаходяться в управлінні районної ради» зі змінами, а саме:
1.1.До пункту 5 додати абзац шостий та викласти у наступній редакції:
«У зв’язку з відсутністю запланованих у кошторисі доходів та видатків на утримання Управління соціального захисту населення Нікольської райдержадміністрації, що фінансується з держаного бюджету, для розрахунку за оренду майна встановити їм на 2018 рік розмір річної орендної плати за оренду майна 1грн. за одиницю».
1.2.                До пункту 7 додати абзац сьомий та викласти у наступній редакції:
«Розмір річної орендної плати за оренду нерухомого майна Нікольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області на 2018 рік становить 1 гривня за 1 кв.м. орендуємої площі».
2. Районній раді (Мітько) внести зміни до договорів оренди майна спільної власності територіальних сіл, селищ, що знаходяться в управлінні районної ради на 2018 рік.
 
 
Голова районної ради                                                                                            В.МІТЬКО
 
 
 
 
ПОЯСНЮВАЛЬНА   ЗАПИСКА
до рішення районної ради
 
«Про внесення доповнення до рішення районної ради від 21.08.2008 року
№ 5/22-237 «Про затвердження Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних сіл, селищ, що знаходяться в управлінні районної ради» зі змінами
 
 
Проект рішення розроблено відповідно до ст.43, 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ч. 2 ст.19 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», постанови Кабінету Міністрів України від 4 жовтня 1995 року № 786 «Про методику розрахунку орендної плати за державне майно та пропозиції її розподілу» зі змінами, узв’язку з тим, що кошторис доходів та видатків на 2018 рік Управління соціального захисту населення Нікольської райдержадміністрації та Нікольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області, що фінансуються за рахунок коштів державного бюджету, не передбачає у повному обсязі видатки на оренду майна.
В цілях запобігання дебіторської та кредиторської заборгованості у розрахунках між державним та місцевим бюджетами та враховуючі клопотання Управління соціального захисту населення Нікольської райдержадміністрації та Нікольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області, необхідно внести зміни та доповнення до п.5 Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних сіл, селищ, що знаходяться в управлінні районної ради, де встановити на 2018 рік орендну плату для Управління соціального захисту населення Нікольської райдержадміністрації 1,00 грн. за одиницю та для Нікольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області 1 грн. за 1 кв.м орендуємої площі.
 
 
 
 
 
Заступник голови
районної ради                                                                                                 І.ПЛАВСЬКА