Про надання згоди комунальному закладу «Кременівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені братів Зосіма Нікольської районної ради Донецької області» на списання об’єкту спільної власності територіальних громад сіл, селищ, що перебуває в управлінні

Posted in 35 - а сесія районної ради від 21.12.2018 року

УКРАЇНА
Н І К О Л Ь С Ь К А     Р А Й О Н Н А      Р А Д А
 
Р І Ш Е Н Н Я
районної    ради
_____________________№_________
смт  Нікольське
 
 

Про надання згоди комунальному закладу «Кременівська  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені братів Зосіма Нікольської районної ради Донецької області» на списання об’єкту спільної власності територіальних громад сіл, селищ, що перебуває в управлінні районної ради
 
Керуючись статтями 43, 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно до рішення районної ради від 21.08.2008 №5/22-236 «Про управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, що знаходяться в управлінні районної ради», Статуту комунального закладу «Кременівська  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені братів Зосіма Нікольської районної ради Донецької області», враховуючи звернення комунального закладу «Кременівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені братів Зосіма Нікольської районної ради Донецької області» та висновок постійної комісії районної ради з питань паливно-енергетичного комплексу, промисловості, зв’язку, житлово-комунального господарства і будівництва, районна рада
 
ВИРІШИЛА:
 
1.   Надати згоду комунальному закладу «Кременівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені братів Зосіма Нікольської районної ради Донецької області» на списання об’єкту спільної власності територіальних громад сіл, селищ, що перебуває в управлінні районної ради, а саме тепломережі, 1000 метрів, розташованої на території школи за адресою Донецька область, Нікольський район, с. Кременівка, вул. Шкільна, буд. 46.
       
          2.   Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань. паливно-енергетичного комплексу, промисловості, зв’язку, житлово-комунального господарства і будівництва (Папаценко).
 
 
 
Голова районної ради                                                                                        В.МІТЬКО
 
 
 
 
 
ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до проекту рішення
 
«Про надання згоди комунальному закладу «Кременівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені братів Зосіма Нікольської районної ради Донецької області» на списання об’єкту спільної власності територіальних громад сіл, селищ, що перебуває в управлінні районної ради»
 
 
 Даний проект рішення підготовлений керуючись статтями 43, 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно до рішення районної ради від 21.08.2008 №5/22-236 «Про управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, що знаходяться в управлінні районної ради»,  Статуту комунального закладу «Кременівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені братів Зосіма Нікольської районної ради Донецької області», враховуючи звернення комунального закладу «Кременівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені братів Зосіма Нікольської районної ради Донецької області».
Пропонується надати згоду на списання на списання об’єкту спільної власності територіальних громад сіл, селищ, що перебуває в управлінні районної ради, а саме тепломережі, 1000 м, яка знаходиться на балансі комунального закладу «Кременівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені братів Зосіма Нікольської районної ради Донецької області» з 1978 року. Первинна (переоцінена) вартість тепломережі складає 6591,00 грн. У зв’язку з реконструкцією системи теплопостачання та введення в дію нової модульної котельні утримання старої тепломережі економічно недоцільно. Термін  експлуатації тепломережі становить 40 років, знос 100%, до подальшого використання вона непридатна, тому пропонується списати та зняти її з обліку з подальшим розбиранням. Очікуваний фінансовий результат отриманий від брухту чорного металу складає 70000,00 грн, кошти будуть спрямовані на потреби школи. Матеріали, отримані після демонтажу будуть оприбутковані на склад та використані для господарських потреб.
 
 
         
 
 
Директор школи                                                                                              М.МІТЬКО