18. Про надання згоди на передачу в оренду частини будівлі Нікольського територіального центру надання соціальних послуг управлінню соціального захисту населення Нікольської райдержадміністрації

Posted in 36-а сесія

                                                                                               проект 
УКРАЇНА
Н І К О Л Ь С Ь К А    Р А Й О Н Н А      Р А Д А
 
Р І Ш Е Н Н Я
районної    ради
 
________________ № __________
смт Нікольське
 
   
 

Про надання згоди на передачу в оренду частини будівлі  Нікольського територіального центру надання соціальних послуг управлінню соціального захисту населення Нікольської райдержадміністрації
 
 
Керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням Нікольської районної ради від 22.12.2019 № 5/35-398 «Про передачу в оперативне управління об'єктів нерухомості», відповідно до Порядку передачі в оренду об'єктів спільної власності територіальних громад сіл і селищ, які знаходяться в управлінні Нікольської (Володарської)  районної ради, затвердженого рішенням районної ради від 21.08.2008 №5/27-236, зі змінами, Договору №1 від 08.06.2018р. між Нікольською районною радою та Нікольським територіальним центром надання соціальних послуг Донецької області про закріплення майна та майнових комплексів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, що знаходяться в управлінні Нікольської районної ради, на праві оперативного управління за установами та закладами, а також враховуючи звернення управління соціального захисту Нікольської райдержадміністрації щодо надання згоди на передачу в оренду частини будівлі територіального центру, районна рада
ВИРІШИЛА:
1. Надати згоду на передачу в оренду частини будівлі Нікольського територіального центру надання соціальних послуг управлінню соціального захисту населення Нікольської райдержадміністрації.  
2. Директору територіального центру - орендодавцю будівлі (ЧУМАЧЕНКО) укласти договір з управлінням соціального захисту населення - орендарем (АЛІПА) про передачу частини будівлі площею – 273,5 м².
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань паливно-енергетичного комплексу, промисловості, зв’язку, житлово-комунального господарства і будівництва (ПАПАЦЕНКО).
 
Голова районної ради                                                                                  В.МІТЬКО 
 
 
 
Пояснювальна записка
до проекту рішення районної ради
 
«Про надання згоди на передачу в оренду частини будівлі Нікольського територіального центру надання соціальних послуг управлінню соціального захисту населення Нікольської райдержадміністрації»
 
Проект рішення підготовлено керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішеннями Нікольської районної ради від 22.12.2019 № 5/35-398 «Про передачу в оперативне управління об'єктів нерухомості», відповідно до Порядку передачі в оренду об'єктів спільної власності територіальних громад сіл і селищ, які знаходяться в управлінні Нікольської (Володарської) районної ради, затвердженого рішенням районної ради від 21.08.2008 №5/27-236, зі змінами, Договору №1 від 08.06.2018р. між Нікольською районною радою та Нікольським територіальним центром надання соціальних послуг Донецької області про закріплення майна та майнових комплексів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, що знаходяться в управлінні Нікольської районної ради, на праві оперативного управління за установами та закладами, а також враховуючи звернення управління соціального захисту Нікольської райдержадміністрації щодо надання установі в оренду частини будівлі територіального центру.
В зв'язку з тим, що площа будівлі територіального центру значно велика (451 м²), є можливість надати в оренду управлінню соціального захисту населення Нікольської райдержадміністрації для забезпечення виконання на території району повноважень, встановлених законодавством України у сфері соціального захисту, частину будівлі площею 273,5 м² - (I-й поверх 59,1 м² ; II –й поверх 189,8 м², підвал -24,6 м²).
 
 
Директор територіального центру                                          Л.ЧУМАЧЕНКО
                            
 
 

 

 

free poker