20. Про звіт про роботу Нікольського районного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх » Нікольської районної ради Донецької області за 2018 рік

Posted in 36-а сесія

                                                                                               проект
УКРАЇНА
Н І К О Л Ь С Ь К А     Р А Й О Н Н А      Р А Д А
 
Р І Ш Е Н Н Я
районної    ради
 
                                             №                    
смт Нікольське
 
 

 

Про звіт про роботу   Нікольського районного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх » Нікольської районної ради Донецької області за 2018 рік
 
 
Керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Положення Нікольського районного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», враховуючи висновок постійної комісії з питань освіти, охорони здоров’я, соціального захисту населення, культури, молодіжної політики, сім’ї, фізичної культури та спорту, районна рада
 
 ВИРІШИЛА:
 
Звіт про роботу Нікольського районного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Нікольської районної ради Донецької області за 2018 рік взяти до відома.
 
 
 
 
Голова районної ради                                                                                   В. МІТЬКО
 
 
 
 
 
ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до проекту рішення районної ради
 
«Про звіт про роботу Нікольського районного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Нікольської районної ради Донецької області
за 2018 рік»
 
Даний проект рішення районної ради підготовлено відповідно до ст. ст. 43,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою контролю за діяльності Нікольського районного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» районної ради Донецької області, який є комунальною установою, який знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл і селищ, що перебуває в управлінні Нікольської районної ради.
 
 
 
 
Директор Нікольського районного центру
фізичного здоров’я населення « Спорт для всіх»
Нікольської районної ради Донецької області                                   Ю. МУХА
 
 
 
  
ЗВІТ
ПРО РОБОТУ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ
НІКОЛЬСЬКОГО РАЙОННОГО ЦЕНТРУ ФІЗИЧНОГО
ЗДОРОВ’Я НАСЕЛЕННЯ «СПОРТ ДЛЯ ВСІХ» ЗА 2018 РІК
 
Нікольський районний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» існує з вересня 2007 року, на підставі положення затвердженого рішенням районної ради від 28.08.2007 № 5/12-126 ( у новій редакції від 12.07.206 №7/12-139). Центр є спеціалізованою комунальною установою, яка займається фізкультурно-оздоровчої та спортивної діяльності серед населення за місцем проживання та в місцях масового відпочинку.
 
Головною метою діяльності центру є створення сприятливих умов для занять фізичною культурою і спортом населення району. Основним напрямком діяльності центру є залучення широких верств населення до регулярних оздоровчих занять, надання фізкультурно-спортивних послуг, поєднання масових та індивідуальних форм організації фізкультурно-спортивної роботи за місцем проживання та в місцях масового відпочинку населення.
 
Центром у тісній співпраці з відділом у справах сім’ї, молоді та спорту та відділом освіти протягом року було проведено 19 заходів, в яких взяли участь 1759 осіб., змагання проводяться більш ніж з 14 видів (різновидів) спорту вправ і конкурсів, зокрема, з легкої атлетики, волейболу, баскетболу, міні-футболу, футболу, дворового футболу, настільного тенісу, теніс, шашок, шахів.
 Найбільш масовим і цікавим є проведення районних сімейних спортивних змагань «Мама, тато, я – спортивна сім’я». У цьому спортивному змаганні прийняли участь 11 команд району (в одній команді мама, тато та дитина віком 2008 року народження та молодше). Переможець районного етапу команда Республіканської ЗОШ прийняла участь у обласному етапі «Мама, тато, я – спортивна сім’я», який відбувся у м. Святогірськ на базі відпочинку «Жемчужина Донечини». Сім’я посіла 7 місце.
Також, центром проводиться районний етап «Веселі старти» серед школярів 2008 року народження та молодші. У районному етапі змагань прийняли участь всі школи району (160 учнів). Команди проявили свої спортивні здібності в чотирьох естафетах. В результаті перше місце посіла команда Малинівської ЗОШ, а вже у листопаді команда Малинівської ЗОШ прийняла участь у обласному етапі змагань «Веселі старти». Які проводилися на базі фізкультурно-оздоровчого комплексу металургійного комбінату ім. Ілліча (м. Маріуполь), та Малинівська ЗОШ посіла друге місце.
В літній канікулярний період центром також проводяться спортивно-масові заходи такі як: «Олімпійське літо», турнір з міні-футболу пам’яті О.О.Церахто, юнацький турнір з дворового футболу, відкритий турнір з пляжного волейболу. В цих змаганнях прийняло участь 545 осіб.
 
На балансі центру є районний стадіон «Колос» який має:
•         футбольне поле;
•         майданчик зі штучним покриттям;
•         спортивно комплексна площадка;
•         волейбольна площадка;
•         баскетбольна площадка;
•         тенісний корт;
•         тренажерний зал;
•         сауна;
•         будівля районного стадіону «Колос».
 
У 2018 році компанією «HARVEST» проводився конкурс міні-грантів «Моє село – зробимо краще разом». Завдяки виграшу в цьому конкурсі була отримана можливість провести реконструкцію футбольного поля на районному стадіоні «Колос». Було отримано сертифікат на 70 тис.грн. Завдяки цьому проведені роботи з посіву трав’яного покриття футбольного поля.
 
У Нікольському районному центрі «Спорт для всіх» працює 7 працівників:
•         директор;
•         головний бухгалтер;
•         2 фахівця;
•         3 сторожа;
 
Центру на 2018 рік було виділено на заробітну плату у сумі 529,6 тис. грн. у тому числі дотація від Темрюцької сільської ради (на заробітну плату фахівця зі спортивної роботи на території с.Темрюк) – 36,56 тис.грн.
       
Потрачено на:
Посадовий оклад – 235,77 тис.грн.
Доплата до мінімальної заробітної плати – 61,6 тис.грн.
Доплата у нічний час сторожам – 9,4 тис.грн.
Допомога на оздоровлення – 17,4 тис.грн.
Надбавку за складність і на пружність у роботі – 40,0 тис.грн.
Премії – 125,0 тис.грн.
Цивільно правова угода – 11,97 тис.грн. (дотація Тимрюцької сільської ради)
 
Оплата комунальних послуг та енергоносіїв 124,40 тис. грн., на спортивні заходи 2,0 тис. грн.. За кошті місцевого бюджету було придбано поливальну машину для поливу футбольного поля на суму 165,610 тис.грн, та було проведено поточний ремонт будівлі на суму 58,00 тис. грн. ( ремонт 1 кімнати де знаходяться опалювальні прилади, відмостка по периметру будівлі та сходинки пожежного виходу), придбано ноутбук та БФП (багато функціональний пристрій) 25,79 тис. грн.. 
 
В кінці 2017 році на базі центру «Спорт для всіх» відкрито інноваційний центр розвитку для молоді та дітей «Сузір’я».
Згідно плану інноваційного центру розвитку для молоді та дітей «Сузір’я» за 2018 рік було проведено понад 40 занять. У гуртків дитячої творчості який відкрито у цьому році де діти самостійно виготовлювали сувеніри, ліпили з солоного тіста, з повітряного пластиліну виконували малюнки на тканині, а також малювання кольоровим піском. Центр «Сузір’я» також проводить творчі майстер класи серед дорослих.
Проводяться зайняття по логопедії та психології, усі заняття безкоштовні, на логопедію та психологію звернулося за рік 20 дітей. Організовується свята для дітей з аква-гримом, фото-зоною, дискотекою та конкурсами, такі як «День закоханих», «Хеллоуін», «Новий рік». З молоддю було проведено тренінги та лекції на різні актуальні теми за допомогою інших фахівців. Від Центру зайнятості було проведено такі заходи як: «Шукаю роботу своєї мрії», «Жінка і бізнес», «Семінар для жінок які знаходяться в декретній відпустці», «Алгоритм пошуку роботи», « Я люблю свою країну», «Правильне виховання дітей», «Самовдосконалення та саморозвиток», «Опануй свою професію». Від РАГСу «Булінг у школі», «Школа подружнього життя». Також дуже багато дітей та молоді приходять до нас у тренажерний зал, на гру в настільний теніс та настільний футбол.
Для діточок в нас є дитяча кімната з багатьма іграшками, з м’якими подушками для будівництва замку, м’які сидіння, столи з стільцями.
В нас є сторінка на фейсбуці де ми викладаємо розклад занять та фото з них, посилання https://www.facebook.com/centr.rozvitku. Центр «Сузір’я» працює з 8:00 до 16:00, тренажерний зал, дитяча кімната та настільний теніс до 20:00. Перебування у нашому центрі абсолютно безкоштовне.
 
 
 
 
 

Директор центру «Спорт для всіх»                                                       Ю. МУХА