21. Про надання згоди комунальному закладу «Кременівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені братів Зосіма Нікольської районної ради Донецької області» на списання майна спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, що перебуває в управлін

Posted in 36-а сесія

                                                                                                     ПРОЕКТ
 
УКРАЇНА
Н І К О Л Ь С Ь К А     Р А Й О Н Н А      Р А Д А
 
Р І Ш Е Н Н Я
районної    ради
_____________________№_________
смт  Нікольське
 
 

Про надання згоди комунальному закладу «Кременівська  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені братів Зосіма Нікольської районної ради Донецької області» на списання майна спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, що перебуває в управлінні районної ради
 
 
Керуючись статтями 43, 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та Порядком списання об’єктів комунальної власності, затвердженим рішенням районної ради від 01.08.2017 № 7/22-352, враховуючи звернення комунального закладу «Кременівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені братів Зосіма Нікольської районної ради Донецької області» та висновок постійної комісії районної ради з питань паливно-енергетичного комплексу, промисловості, зв’язку, житлово-комунального господарства і будівництва, районна рада
 
ВИРІШИЛА:
 
1.   Надати згоду комунальному закладу «Кременівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені братів Зосіма Нікольської районної ради Донецької області» на списання майна  спільної власності територіальних громад сіл, селищ, що перебуває в управлінні районної ради згідно з додатком.
 
2.   Комунальному закладу «Кременівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені братів Зосіма Нікольської районної ради Донецької області (МІТЬКО) провести списання майна згідно з чинним законодавством.
 
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань. паливно-енергетичного комплексу, промисловості, зв’язку, житлово-комунального господарства і будівництва (ПАПАЦЕНКО).
 
 
 
Голова районної ради                                                                                        В.МІТЬКО
 
 
 
Додаток
до рішення районної ради
____________________№__________
 
 
Список майна 
спільної власності територіальних громад сіл, селищ, що перебуває в управлінні районної ради, яке знаходиться на балансі комунальноого закладу «Кременівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені братів Зосіма Нікольської районної ради Донецької області» та пропонується для списання.
 
Назва
Марка
Кількість
(шт.)
Балансова вартість
(грн)
Котел
НІІСТУ-5
1
4259,00
Котел
НІІСТУ-5
1
4732,00
Хімводоочистка
ВПУ-25
1
12250,00
Насос циркуляційний
 
1
800,00
Насос підживлюючий
ТУ 0090163101420
1
400,00
Газовий лічильник
РГ-100
1
600,00
Всього:
 
5
23041,00
 
 
 
Керуючий справами
районної ради                                                                         О.ГОРБАТЕНКО
 
 
 
ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до рішення районної ради
 
«Про надання згоди комунальному закладу «Кременівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені братів Зосіма Нікольської районної ради Донецької області» на списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, що перебуває в управлінні районної ради»
 
 
 Даний проект рішення підготовлений керуючись статтями 43, 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно до Порядку списання об’єктів комунальної власності, затвердженим рішенням районної ради від 01.08.2017 № 7/22-352, враховуючи звернення комунального закладу «Кременівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені братів Зосіма Нікольської районної ради Донецької області».
            Відповідно до пунктів 3,4 Порядку списанню підлягає майно, що не може бути в установленому порядку відчужене, безоплатно передане комунальним підприємствам, установам, закладам та щодо якого не можуть бути застосовані інші способи управління (або їх застосування може бути економічно недоцільне), у разі, коли таке майно морально чи фізично зношене, непридатне для подальшого використання суб’єктом господарювання, зокрема у зв’язку з будівництвом, розширенням, реконструкцією і технічним переоснащенням, або пошкоджене внаслідок аварії чи стихійного лиха, або виявлене в результаті інвентаризації як нестача.
Списання майна здійснюється установою, на балансі якої воно перебуває, на підставі прийнятого районною радою рішення про надання згоди на його списання.
У зв’язку з реконструкцією системи теплопостачання та введення в дію нової модульної котельної пропонується надати згоду на списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, що перебуває в управлінні районної ради, яке знаходиться на балансі комунального закладу, а саме: котли НІІСТУ-5 у кількості 2 шт., хімводоочистка ВПУ-25 – 1 шт., насос циркуляційний – 1 шт., насос підживлюючий ТУ 0090163101420 – 1 шт., газовий лічільник РГ-100 – 1 шт..        Зазначене майо фізично зношено на 100%, до подальшого використання непридатне.       
 Аналіз наданих документів стосовно стану котлів, насосів та хімводоочистки та висновок постійної комісії з питань паливно-енергетичного комплексу, промисловості, транспорту, зв’язку, житлово-комунального господарства та будівництва з зазначеного питання, свідчать про те, що дане майно непридатне для подальшого використання, не підлягає відновленню тому пропонується для списання.
У зв'язку з вищевикладеним пропонується затвердити даний проект рішення.
 
 
 
 
Директор школи                                                                                              М.МІТЬКО