9. Про районну Програму висвітлення діяльності органів виконавчої влади Нікольського району на 2019 рік

Posted in 38-а сесія

УКРАЇНА
Н І К О Л Ь С Ь К А    Р А Й О Н Н А   Р А Д А
 
Р І Ш Е Н Н Я
районної    ради
 
                                        № ____________
смт Нікольське
 
 
 
 

 

Про районну Програму висвітлення діяльності органів виконавчої влади Нікольського району на 2019 рік
 
Керуючись ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно Законів України «Про інформацію», «Про місцеві державні адміністрації»,  «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні», «Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації», з метою забезпечення відкритості і прозорості у діяльності районної державної адміністрації, посадових осіб через залучення засобів масової інформації до висвітлення їх діяльності, сприяння безперешкодній реалізації конституційного права громадян на інформацію і свободу слова, враховуючи висновки постійної комісії районної ради з питань економічної та інвестиційної політики, бюджету, фінансів, розвитку малого та середнього бізнесу, районна рада
 
ВИРІШИЛА:
 
1. Затвердити   районну Програму висвітлення діяльності органів виконавчої влади Нікольського району на 2019  рік ( додається).
         2. Райдержадміністрації забезпечити виконання заходів Програми висвітлення діяльності органів виконавчої влади Нікольського району на 2019 рік.
3. Контроль за виконанням покласти на постійну комісію районної ради з питань економічної та інвестиційної політики, бюджету, фінансів, розвитку малого та середнього бізнесу (Каїра).
 
 
 
 
Голова районної ради                                                                                    В.МІТЬКО
                                                                
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до проекту рішення районної ради
 
« Про районну Програму висвітлення діяльності органів виконавчої влади Нікольського району на 2019 рік»
 
Проект рішення районної ради «Про районну Програму висвітлення діяльності органів виконавчої влади Нікольського району на 2019 рік» розроблено з метою забезпечення відкритості і прозорості у діяльності районної державної адміністрації, посадових осіб через залучення засобів масової інформації до висвітлення їх діяльності, сприяння безперешкодній реалізації конституційного права громадян на інформацію і свободу .
Для реалізації заходів Програми планується залучити кошти районного бюджету.
Проект рішення підготовлений на підставі Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та пропонується для затвердження.
 
 
Начальник відділу управління
персоналом апарату райдержадміністрації                                                С.РОЩУПКІНА