10. Про надання згоди на списання об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, що перебувають в управлінні районної ради, нежитлових будівель сараю та гаражу, розташованих за адресою вул. Шкільна, 46, с. Кременівка

Posted in 38-а сесія

УКРАЇНА
Н І К О Л Ь С Ь К А    Р А Й О Н Н А      Р А Д А
 
Р І Ш Е Н Н Я
районної    ради
 
                              №                         
смт Нікольське
 
   
 

 

Про надання згоди на списання об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, що перебувають в управлінні районної ради, нежитлових будівель сараю та гаражу, розташованих за адресою вул. Шкільна, 46, с. Кременівка
 
 
Керуючись ст.ст. 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши лист комунального закладу «Кременівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені братів Зосіма Нікольської районної ради Донецької області» від 07.05.2019 № 73, враховуючи аварійний стан будівель сараю та гаражу, у зв’язку з економічною недоцільністю проведення ремонту і подальшого використання будівлі за цільовим призначенням, районна рада
 
ВИРІШИЛА:
 
1.               Надати згоду на списання об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, що перебувають в управлінні районної ради, а саме:
-        нежитлової будівлі сараю, розташованого за адресою вул. Шкільна, 46, с. Кременівка, загальною площею 31,5 кв.м., первинна (переоцінена) вартість – 800,00 грн, балансова вартість – 312,00 грн, знос – 100%.
 
-        нежитлової будівлі гаражу, розташованого за адресою вул. Шкільна, 46, с. Кременівка, загальною площею 25 кв.м., первинна (переоцінена) вартість – 800,00 грн, балансова вартість 312,00 грн, знос – 100%.
 
2. Комунальному закладу «Кременівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені братів Зосіма Нікольської районної ради Донецької області» (МІТЬКО) провести процедуру списання нежитлових будівель сараю та  гаражу в порядку, встановленому чинним законодавством.
 
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань паливно-енергетичного комплексу, промисловості, транспорту, зв’язку, житлово-комунального господарства та будівництва (ПАПАЦЕНКО).
 
 
 
Голова районної ради                                                                                                    В. МІТЬКО
 
 
 
 
 
 
ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до проекту рішення районної ради
 
 
«Про надання згоди на списання об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, що перебувають в управлінні районної ради, нежитлових будівель сараю та гаражу, розташованих за адресою вул. Шкільна, 46, с. Кременівка»
 
Даний проект рішення підготовлено, керуючись ст.ст. 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою раціонального використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, яке знаходиться в управлінні районної ради, враховуючи лист комунального закладу «Кременівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені братів Зосіма Нікольської районної ради Донецької області» від 07.05.2019 № 73.
Будівлі сараю та гаражу знаходяться на балансі комунального закладу «Кременівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені братів Зосіма Нікольської районної ради Донецької області». Комісія провела обстеження технічного стану будівель та дійшла висновку що на теперішній час вони перебувають в незадовільному технічному стані, мають знос 100%, який не дозволяє здійснювати їх подальшу експлуатацію за цільовим призначенням та економічну недоцільність проведення ремонту.
Будівлі введені в експлуатацію у 1950 році. Згідно бухгалтерського обліку первісна (переоцінена) вартість будівлі становить 800,00 грн, балансова вартість становить 312,00 грн.
Матеріали, отримані після демонтажу будуть оприбутковані на склад та використані для господарських потреб. Очікуваний фінансовий результат складає 7000,00 грн..
Після демонтажу будівель на площі, яку вони займають, планується обладнання нової зони відпочинку.
Враховуючи вищевикладене, пропонується надати згоду на списання об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, що перебуває в управлінні районної ради, а саме нежитлових будівель сараю – загальною площею 25 кв.м. та гаражу – загальною площею 31,5 кв.м, розташованих  за адресою: вул. Шкільна, 46, с. Кременівка.
 
 
 
Директор КЗ «Кременівська ЗОШ
І-ІІІ ступенів імені братів Зосіма
Нікольської районної ради Донецької області»                           М.МІТЬКО