4. Про надання згоди Нікольській районній раді на передачу в оренду Мангушському об’єднаному управлінню Пенсійного Фонду України Донецької області частини адмінбудівлі

Posted in 39 - а

проект
УКРАЇНА
Н І К О Л Ь С Ь К А     Р А Й О Н Н А      Р А Д А
 
Р І Ш Е Н Н Я
районної    ради
 
________________ № __________
смт Нікольське
 

 

Про надання згоди Нікольській районній раді на передачу в оренду Мангушському об’єднаному управлінню Пенсійного Фонду України Донецької області частини адмінбудівлі
 
 
 
Керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням Нікольської районної ради від 22.12.2009 № 5/35-398 «Про передачу в оперативне управління об'єктів нерухомості», відповідно до Порядку передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, що знаходяться в управлінні Нікольської  районної ради, затвердженого рішенням районної ради від 24 квітня 2019 року №7/37-665, враховуючи  звернення  Мангушського об’єднаного управління Пенсійного Фонду України Донецької області щодо  надання згоди на  передачу в оренду частини будівлі, районна рада
ВИРІШИЛА:
1.Надати згоду Нікольській районній раді на передачу в оренду Мангушському об’єднаному управлінню Пенсійного Фонду України Донецької області частини адмінбудівлі, площею 387,8 кв.м. з 01.06.2019 по 31.04.2021 року.
 
2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань паливно-енергетичного комплексу, промисловості, зв’язку, житлово-комунального господарства і будівництва (ПАПАЦЕНКО).
 
 
 
Голова районної ради                                                                                  В.МІТЬКО 
 
 
 
 
 
Пояснювальна записка
до проекту рішення районної ради
 
«Про надання згоди Нікольській районній раді на передачу в оренду Мангушському об’єднаному управлінню Пенсійного Фонду України Донецької області частини адмінбудівлі»
 
 
Проект рішення підготовлено керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про оренду державного і комунального майна», відповідно до Порядку передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл,  селищ, які знаходяться в управлінні Нікольської районної ради, затвердженого рішенням районної ради від 24 квітня 2019 №7/37-665.
Відповідно до п.2.8 Порядку якщо є ініціатива щодо передачі в оренду нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Нікольського району, загальна площа якого перевищує 200 квадратних метрів на одне підприємство, установу, організацію, питання виноситься на розгляд сесії районної ради.
        Розглянувши заяву Мангушського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області від 29.05.2019 №1795/12 пропонується надати дозвіл районній раді на передачу в оренду частини приміщення та на укладення договору оренди з заявником.
 
          
 

Заступник голови районної ради                                                  І. ПЛАВСЬКА